David Corenswet przygotowuje się do roli Supermana. Bohater zabłyśnie muskulaturą

Radosław Krajewski
2023/11/19 16:00
0
0

Aktor trenuje do swojej największej roli w dotychczasowej karierze.

Na początku przyszłego roku rozpoczną się zdjęcia do Superman: Legacy, aby James Gunn i reszta ekipy zdążyli nakręcić film przed premierą, zaplanowaną na wakacje 2025 roku. W tytułowego superbohatera wcieli się David Corenswet, który opublikował nowe zdjęcie, na którym możemy zobaczyć nową sylwetkę aktora. Corenswet nabrał sporo masy mięśniowej, przygotowując się do roli Supermana.

David Corenswet przygotowuje się do roli Supermana. Bohater zabłyśnie muskulaturą

Superman: Legacy – David Corenswet przygotowuje się do roli

Po ogłoszeniu wyboru aktora fani wyrażali swoje obawy dotyczące niewielkiej, chudej sylwetki nowego odtwórcy roli Clarka Kenta. Corensweat postanowił uspokoić fanów i pokazać, że ostatnie miesiące aktywnie spędził na siłowni, aby zadowolić fanów Supermana.

Według najnowszych doniesień w Superman: Legacy głównym złoczyńcą będzie Brainiac. Znany również jako Vril Dox, to jeden z największych przeciwników Kal-Ela. Jego misją jest podróżowanie po galaktyce w poszukiwaniu planet do eksploracji, które po dokładnym zbadaniu doprowadza do zagłady. W filmie Brainiac w jakiś sposób połączony będzie z wydarzeniami rozgrywającymi się na Bliskim Wschodzie, w którym terroryści przejmują technologię z Kryptonu.

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest James Gunn. W obsadzie znaleźli się: David Corenswet jako Superman, Rachel Brosnahan jako Lois Lane, Nathan Fillion jako Zielona Latarnia, Isabela Merced jako Hawkgirl, Edi Gathegi jako Mister Terrific i Anthony Carrigan jako Metamorpho.

Przypomnijmy, że premierę Superman: Legacy wyznaczono na 25 lipca 2025 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!