Sifu na zwiastunie prosto z gamescom 2021. Znamy też dokładną datę premiery

Mikołaj Ciesielski
2021/08/26 09:00

Nowa produkcja twórców Absolver zadebiutuje na rynku na początku przyszłego roku.

Sifu na zwiastunie prosto z gamescom 2021. Znamy też dokładną datę premiery

Na początku lipca dowiedzieliśmy się, że Sifu nie zadebiutuje w terminie i na nową grę twórców Absolver będziemy musieli poczekać do przyszłego roku. Deweloperzy ze studia Sloclap postanowili przypomnieć graczom o swoim nadchodzącym dziele i na wczorajszym gamescom Opening Night Live zaprezentowali nowy zwiastun wspomnianej gry. Oprócz widowiskowych fragmentów rozgrywki otrzymaliśmy także datę premiery. Okazuje się, że Sifu pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5 dokładnie 22 lutego 2022 roku.

Sifu to historia młodego adepta kung-fu, który kroczy drogą zemsty, poszukując morderców swojej rodziny. Samotnie, bez jakiegokolwiek sprzymierzeńca, stawia czoła niezliczonym przeciwnikom. Aby zwyciężyć i zachować rodzinne dziedzictwo, musi zdać się na swoje unikalne zdolności kung fu, a także tajemniczy medalion – czytamy w opisie gry na platformie Epic Games Store.

GramTV przedstawia:

Rozgrywka w Sifu polega przede wszystkim na eksplorowaniu różnych lokacji i starciach z napotkanymi tam oponentami. Podczas zabawy zmierzymy się zarówno ze zwykłymi przeciwnikami, jak i bossami. W trakcie potyczek wykorzystamy nie tylko siłę mięśni naszego protagonisty, ale zrobimy też użytek z elementów otoczenia. Wraz z postępem odblokujemy też nowe umiejętności, które pozwolą nam efektywniej i efektowniej eliminować stojących nam na drodze wrogów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!