Darmowa aktualizacja do Cyberpunka 2077 z datą premiery. Wersja 2.0 zadebiutuje w przyszłym tygodniu

Radosław Krajewski
2023/09/14 18:16
0
0

CD Projekt RED ogłosił datą premiery nadchodzącej aktualizacji 2.0 do Cyberpunka 2077.

Podczas zakończonego przed chwilą Night City Wire CD Projekt RED ogłosił datę premiery darmowej aktualizacji 2.0 do Cyberpunka 2077. Zgodnie z przewidywaniami update zadebiutuje przed premierą nadchodzącego dodatku Widmo wolności, który pojawi się na rynku 26 września. Deweloperzy potwierdzili, że patch pojawi się już 21 września na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Darmowa aktualizacja do Cyberpunka 2077 z datą premiery. Wersja 2.0 zadebiutuje w przyszłym tygodniu

Cyberpunk 2077 z datą premiery aktualizacji 2.0

Przypomnijmy, że aktualizacja wprowadzi wiele nowości i zmian względem poprzedniej wersji gry. Jak możemy zobaczyć na poniższej grafice, CD Projekt RED wprowadzi nowy system rozwoju postaci w drzewkach atutów i umiejętności, a także wszczepów wraz z nowym systemem limitów ich wykorzystywania. Ponadto w grze doświadczymy zupełnie odmienionego systemu policji, jak również możliwość prowadzenia walki z pojazdów.

GramTV przedstawia:

Na Night City Wire studio zaprezentowało także nowe szczegóły dodatku Cyberpunk 2077: Widmo wolności. Nie zabrakło także klimatycznego zwiastuna kinowego z udziałem Idrisa Elby, który przybliża nam postać Reeda. RED-zi pokazali także sporo nowych fragmentów rozgrywki z nadchodzącego dodatku.

Cyberpunk 2077 z datą premiery aktualizacji 2.0, Darmowa aktualizacja do Cyberpunka 2077 z datą premiery. Wersja 2.0 zadebiutuje w przyszłym tygodniu
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!