Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Dakar Desert Rally - wyścigi z otwartym światem mają datę premiery

DK
2022/08/17 15:30

W produkcję zagramy jeszcze w tym roku.

Wydawca Saber Interactive poinformował, że Dakar Desert Rally ukaże się w sklepach już 4 października. Tytuł trafi na pecety (poprzez Steama i Epic Games Store) oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Series X/S. Niedawno twórcy pokazali trailer zachęcający do zamówień przedpremierowych. Publikujemy go na dole newsa.

Dakar Desert Rally - wyścigi z otwartym światem mają datę premiery

Dakar Desert Rally to wyścigi z otwartym światem, które są promowane jako “największa i najbardziej epicka gra o rajdach terenowych w historii”. Będziemy mieli okazję wziąć udział w najpopularniejszym rajdzie na świecie, wybierając spośród szeregu licencjonowanych “motocykli, samochodów, ciężarówek, quadów i SSV”.

Dakar Desert Rally – dynamiczna pogoda

Oprócz innych kierowców stawimy również czoła żywiołom i dynamicznym zmianom pogodowym. Przewidziano takie utrudnienia jak “gwałtowne burze piaskowe, oślepiające pustynne słońce, wyczerpujący deszcz i śnieg oraz głębokie błoto”. Twórcy obiecują, że odnajdą się tu zarówno zagorzali fani realistycznych symulatorów wyścigów terenowych, jak i niedzielni kierowcy.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!