Posiadacze XONE X w edycji Cyberpunk 2077 dostali dodatek. Ale i tak nie zagrają

Wincenty Wawrzyniak
2023/09/27 13:35
0
0

Posiadacze konsoli Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition otrzymali dodatek, w który i tak nie mogą zagrać.

Fabularne rozszerzenie Widmo wolności (Phantom Liberty) do gry Cyberpunk 2077 zadebiutowało wczoraj w nocy na rynku. Jak zapewne niektórzy z Was doskonale pamiętają, w ubiegłym roku krótko po zapowiedzi dodatku ujawniono, iż ominie on konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. Stąd pojawiły się zgrzyty wśród społeczności, a szczególnie w przypadku posiadaczy konsoli Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition. Dlaczego? Już wyjaśniamy.

Posiadacze XONE X w edycji Cyberpunk 2077 dostali dodatek. Ale i tak nie zagrają

Cyberpunk 2077 Xbox One X Limited Edition z dodatkiem, w który nie można zagrać

Kampania marketingowa oraz wszelkie informacje przedsprzedażowe dotyczące tej konkretnej edycji konsoli nie pozostawiały wątpliwości – do każdego zestawu z konsolą dodawana będzie pełna wersja gry Cyberpunk 2077 oraz cyfrowa wersja pierwszego (i zarazem ostatniego) fabularnego rozszerzenia. Jak słusznie zauważyła redakcja portalu Łowcy Gier, przedstawiciele studia CD Projekt RED postanowili przez brak DLC w limitowanej edycji podarować graczom pewnego rodzaju rekompensatę w postaci salda, które można wykorzystać w sklepie Microsoft Store. Sęk w tym, że deweloperzy najwidoczniej zrezygnowali z tej opcji.
Wczytywanie ramki mediów.

Filip Turczyński, jeden z użytkowników X/Twittera, poinformował, że konta, które zostały po raz pierwszy zalogowane właśnie na Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition, po cichu otrzymały za darmo dodatek Phantom Liberty. Cały problem polega na tym, iż jest to poprzednia generacja konsol i tym samym gracze nie są nawet w stanie uruchomić dodatku. Nie wspominając już o tym, że również aktualizacja 2.0 ominęła PS4 i Xboksy One.

GramTV przedstawia:

Na ten moment jedynym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z supportem Microsoft Store w celu usunięcia Phantom Liberty z konta Xbox.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!