Cyberpunk 2077 otrzymał mod z teksturami 4K. Gra nigdy nie wyglądała lepiej

Radosław Krajewski
2024/03/25 19:00
1
0

Produkcja CD Projekt RED może wyglądać jeszcze lepiej z nową paczką tekstur przygotowaną przez fanów.

Jeżeli posiadacie mocny komputer z najnowocześniejszą kartą graficzną od Nvidii lub AMD, to możecie spróbować zainstalować nowy pakiet tekstur Ultra 4K do Cyberpunka 2077. Modyfikacja została stworzona przez Xerme i udostępniona w ubiegłą niedzielę. Paczka obejmuje zmianę tekstur wielu obiektów, które znacząco poprawiają oprawę wizualną gry.

Cyberpunk 2077 otrzymał mod z teksturami 4K. Gra nigdy nie wyglądała lepiej

Cyberpunk 2077 otrzymał nową paczkę tekstur 4K

Ultra Texture Remaster Repack nie jest niestety kompatybilny z Cyberpunk 2077 HD Reworked, więc musicie zdecydować się na jeden z pakietów tekstur. Modyfikacja udostępniona przez Xerme może również nie działać z innymi popularnymi paczkami tekstur HD, które zostały udostępnione przez innych fanów Cyberpunka 2077,

GramTV przedstawia:

Stronę moda Ultra Texture Remaster Repack, z której ściągnięcie potrzebne pliki, znajdziecie w tym miejscu. Autor udostępnił również kilka screenów, które robią wrażenie. Bez wątpienia Cyberpunk 2077 od CD Projekt RED jeszcze nigdy wcześniej nie prezentował się aż tak dobrze.

Komentarze
1
Yosar
Gramowicz
27/03/2024 19:48

CP2077 ma juz furę modów z teksturami 4k.

I mody z teksturami nie znaja pojecia kompatybilnosci. Po prostu gra korzysta z tej paczki tekstur która w liście ładowania najwyższy priorytet. Rzadko która paczka tekstur obsługuje wszystko w grze. Więc to normalne że regulując odpowiednio priorytetami paczek bierze się z jednej tekstury tego, z innej tekstury tamtego.

Co innego mody zawierające np skrypty. Tutaj rzeczywiście brak kompatybilności może 'popsuć' oba mody i żaden nie  będzie działał poprawnie.