Cyberpunk 2077, Elden Ring i tysiące gier ze Steam dostępne w samochodach Tesla

Jakub Smolak
2022/12/14 13:05
0
0

To po prostu taki większy i trochę droższy Steam Deck.

Czy są to jacyś posiadacze samochodów marki Tesla? Mamy dla Was dobrą wiadomość. Firma Elona Muska podzieliła się rewelacjami, które ucieszą graczy. Od teraz na pokładzie pojazdów z serii Model S i X będzie można zagrać w tysiące gier, które dostępne są w bibliotece Steam.

Wczytywanie ramki mediów.

Sprzęt o mocy PlayStation 5 w samochodach marki Tesla?

Firma poinformowała o nowościach za pośrednictwem portalu Twitter. Otrzymaliśmy również krótkie wideo, na którym można zobaczyć znajome logo. Do prezentacji użyto bowiem gry Cyberpunk 2077, która w sumie świetnie wpisuje się w klimat zapowiedzi. Warto zaznaczyć, że całość będzie działać w oparciu o bezprzewodowe kontrolery. Konto Steam będzie w pełni zsynchronizowane, więc nie powinno być większego problemu z zapisem postępów.

Ktoś w komentarzu zapytał o specyfikację i moc sprzętu. Elon Musk osobiście udzielił zdawkowej lecz bardzo klarownej odpowiedzi – PS5. Na wideo możemy zobaczyć kontroler DualSense.

Nie będę ukrywał, że to raczej opcja, z której nigdy nie przyjdzie mi skorzystać, więc ciężko ustosunkować mi się do jej zasadności. Jeśli kiedykolwiek musiałbym jednak czekać nieco dłużej na to aż samochód się naładuje, to chętnie skorzystałbym z możliwości uprzyjemnienia sobie czasu rozgrywką w topowe tytuły.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!