Crysis 4 oficjalnie! Crytek potwierdza prace nad grą (Aktualizacja)

Mikołaj Ciesielski
2022/01/26 13:28

Deweloperzy potwierdzili przeciek z chińskiego serwisu i oficjalnie zapowiedzieli kolejną odsłonę popularnej serii FPS.

Aktualizacja:

Nie trzeba było długo czekać na oficjalne potwierdzenie przecieku. Deweloperzy ze studia Crytek opublikowali za pośrednictwem Twittera wpis, w którym zapowiedzieli Crysis 4. Niestety twórcy nie podzielili się żadnymi dodatkowymi szczegółami na temat produkcji. Nie znamy więc platform docelowych ani przybliżonej daty premiery.

Wczytywanie ramki mediów.

Oryginalna wiadomość:

GramTV przedstawia:

Jeśli czekacie na kolejną odsłonę serii Crysis, to mamy dla Was dobre wieści. Jak zauważa Eurogamer, studio Crytek opublikowało dziś wpis na chińskim serwisie internetowym Bilibili, w którym ujawniono, że trwają prace nad grą Crysis 4. Niestety nie poznaliśmy żadnych szczegółów na temat produkcji. Nie znamy też przybliżonej daty premiery oraz platform docelowych, ale wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie powinniśmy doczekać się oficjalnej zapowiedzi nowej części popularnej serii FPS.

Cała sytuacja nie doczekała się na ten moment komentarza ze strony deweloperów, ale niewykluczone, że jeszcze dziś twórcy podzielą się z nami informacjami na temat Crysis 4. W tej chwili nie pozostaje nam więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne stanowisko studia Crytek. Jeśli takowe się pojawi, to zaktualizujemy wiadomość o nowe szczegóły.

Na koniec przypomnijmy, że ostatnia odsłona serii Crysis, czyli Crysis 3, zadebiutowała na rynku w 2013 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. W październiku ubiegłego roku do sprzedaży trafiło natomiast Crysis Remastered Trilogy, czyli kolekcja zawierające odświeżone wersje wszystkich trzech odsłon serii. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianego zestawu, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Crysis Remastered Trilogy - recenzja. Drugie życie kultowej serii.

Komentarze
1
alex1112
Gramowicz
26/01/2022 19:56

Nie za bardzo rozumiem po co to kontynuować. Pierwsza część byłą świetnie wyglądającą, strzelanką w pół otwartym świecie, z filmowym scenariuszem ( kilka razy czułem się w ręcz jak w filmie ) i epickimi momentami. Do tego dało się grać na różne sposoby. 2 i 3 to już prymitywne kolarzówki z nieklejącą się fabułą i bardzo jednostajnym podejściem. Łuk z 3 części to już w ogóle kpiny.