Cowboy Bebop na pierwszym zwiastunie. Zaskakująca zapowiedź serialu Netflixa

Radosław Krajewski
2021/10/19 14:19

Platforma podzieliła się pierwszym zwiastunem nadchodzącej aktorskiej wersji kultowego Cowboy Bebop.

Równo za miesiąc na Netflixie zadebiutuje aktorski Cowboy Bebop. Z tej okazji platforma zaprezentowała pierwszy zwiastun serialu. Zapowiedź utrzymana jest w klimacie japońskiego oryginału i zaskakuje niezwykłym stylem odwołującym się do lat 80. ubiegłego wieku. Możemy zobaczyć, jak główny bohater Spike Spiegel pokonuje kolejnych przeciwników, a także jak w walce radzi sobie Faye Valentine. Zwiastun utrzymany jest w humorystycznym tonie, w którym usłyszymy kilka zabawnych tekstów z ust trójki głównych bohaterów. Zapowiedź Cowboy Bebop zobaczycie poniżej.Cowboy Bebop na pierwszym zwiastunie. Zaskakująca zapowiedź serialu Netflixa

Cowboy Bebop to wypełniony akcją kosmiczny western opowiadający historię trójki „kowbojów” — łowców nagród, którzy próbują uciec przed swoją historią. Spike Spiegel (John Cho), Jet Black (Mustafa Shakir) i Faye Valentine (Daniella Pineda) bardzo się od siebie różnią, ale łączy ich jedno — są śmiertelnie niebezpieczni. Razem tworzą nieco chaotyczną, ale barwną drużynę, która za odpowiednie wynagrodzenie gotowa jest pojmać najgroźniejszych przestępców całego Układu Słonecznego. Jednak zuchwałość i sarkazm nie pomogą im w konfrontacji z najgroźniejszym przeciwnikiem: własną przeszłością.

Za produkcję aktorskiej wersji odpowiada Andre Nemec, który współtworzył Mission: Impossible – Ghost Protocol oraz dwa filmy o Żółwiach Ninja od Michaela Baya. W obsadzie znaleźli się: John Cho (Spike Spiegel), Mustafa Shakir (Jet Black), Daniella Pineda (Faye Valentine), Alex Hassell (Vicious) i Elena Satine (Julia).

GramTV przedstawia:

Oryginalne anime Cowboy Bebop zadebiutowało w 1998 roku z tylko jednym sezonem liczącym 26 odcinków. Serial zyskał ogromną popularność dzięki unikatowemu połączeniu gatunków science fiction, cyberpunku, westernu oraz neo noir. Aktorska wersja serialu przygotowywana przez Netflixa pojawi się 19 listopada.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!