Coral Island wielkim hitem! Tytuł przyciąga dziesiątki tysięcy graczy

Jakub Smolak
2023/11/20 08:30
1
0

Gra jest już dostępna w wersji 1.0.

Coral Island już podczas pobytu w Early Access udowodniło, że jest projektem, któremu warto się przyjrzeć. Premiera pełnej wersji przyciągnęła dziesiątki tysięcy graczy, którzy są zachwyceni tytułem od studia Stairway Games.

Coral Island wielkim hitem! Tytuł przyciąga dziesiątki tysięcy graczy

Czy warto zagrać w Coral Island?

O tej produkcji mogliście usłyszeć już wcześniej, gdyż od października 2022 roku była dostępna w ramach wczesnego dostępu. Jeśli podobały Wam się tytuły pokroju Stardew Valley i Animal Crossing, istnieje duża szansa na to, że Coral Island również trafi w Wasze gusta. Powinniście spodziewać się więc relaksacyjnych aktywności związanych z prowadzeniem i rozwijaniem własnej farmy. Na wyspie nie zabraknie jednak ciekawych osobistości, z którymi można nawiązać relacje.

Wyłącznie na Steam gra doczekała się już ponad 7700 recenzji, a zdecydowana większość z nich, bo aż 90%, to pozytywne opinie. Według danych zebranych przez platformę SteamDB w szczycie popularności w tę produkcję zagrywało się jednocześnie ponad 15 tys. osób, co jest naprawdę imponującym wynikiem.

Na koniec warto dodać, że Coral Island jest dostępne na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series S/X. Warto pamiętać, że grę można sprawdzić w ramach abonamentu Game Pass.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
20/11/2023 10:33

Ogólnie taki bezstresowy format rozgrywki staje się coraz bardziej popularny. Przykładowo byli pracownicy Blizzarda i Riot Games robią MMO o nazwie Palia. https://palia.com/

Co wyróżnia Palię spośród innych MMO? A no nie ma potworów. Nie ma poziomów określających moc. Sprzęt nie ma znaczenia i jest w pełni kosmetyczny.

Masz swój kawałek ziemi na którym budujesz sobie co chcesz, rozwijasz sprzęt, podróżujesz po mapie rozmawiając z innymi graczami i zbierasz surowce wykonując zadania i poznając historię.

Nie ma endgame, nie ma daily, nie ma dungeonów. Możesz w każdej chwili wskoczyć i wyskoczyć. I nic nie powstrzymuje Cię przed graniem ze znajomymi.