Convergence: A League of Legends Story na nowym trailerze

Jakub Smolak
2023/05/02 08:30
0
0

Twórcy podzielili się krótkim materiałem.

Przypomnijmy, że w lutym tego roku Riot Forge podczas specjalnej prezentacji zapowiedziało trzy tytuły, których akcja będzie rozgrywać się w uniwersum League of Legends. Premiera jednego z nich już za nami, gdyż The Mageseeker: A League of Legends Story jest już dostępne i spotkało się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy. Tym razem otrzymaliśmy krótki trailer przybliżający kolejną produkcję – Convergence: A League of Legends Story.

Convergence: A League of Legends Story na nowym trailerze

W Convergence: A League of Legends Story będziemy manipulować czasem

Całe wideo trwa tylko 27 sekund, więc nie znajdziemy tam zbyt dużo „mięska”. Na trailerze możemy zobaczyć Jinx oraz głównego bohatera, którym jest Ekko. Chłopak posiada umiejętności podróżowania w czasie i przestrzeni, co pokazano na wideo.

Cofaj przeszłość, panuj nad przyszłością: odkrywaj i przemierzaj niesamowite miasto Zaun jako Ekko, młody wynalazca z genialnym urządzeniem pozwalającym mu manipulować czasem w tej fabularnej, platformowej grze akcji. Zagraj jako młody Ekko i w pełni wykorzystaj potencjał drzemiący w uwielbianym przez fanów bohaterze League. Odkryj rozmaite scenerie, przemierzając je w stylu parkour. Ulepszaj najróżniejsze umiejętności bojowe i temporalne, aby pokonać całą plejadę wrogów grasujących w Zaun – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że według wcześniejszych zapowiedzi Convergence: A League of Legends Story ukaże się na rynku latem tego roku, a gra będzie dostępna na PC oraz konsolach Xbox One, Xbox Series S/X, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!