Conan Exiles: Age of War z mnóstwem nowości. Czwarty rozdział już dostępny

Radosław Krajewski
2024/04/15 09:00
0
0

Funcom zaprezentowało wszystkie nowości, które znalazły się w czwartym rozdziale survivalowej gry Conan Exiles.

Gra Conan Exiles cały czas jest prężnie rozwijana przez Funcom, pomimo równoczesnych prac nad Dune: Awakening, który to survival ze świata Diuny ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Na początek kwietnia studio wyznaczyło premierę kolejnego rozdziału swojej gry zatytułowanego Age of War. Zgodnie z nazwą gracze będą mogli wziąć udział w szeregu wyzwań w ramach Świętych Łowów, ogłoszonych przez samego Jhebbala Saga, zwanego również Władcą Bestii. Przyjrzyjmy się, co nowego pojawiło się w Conan Exiles.

Conan Exiles: Age of War z mnóstwem nowości. Czwarty rozdział już dostępny

Conan Exiles: Age of War – zwiastun czwartego rozdziału i opis nowości

Największą atrakcją czwartego rozdziału są dzicy czempioni, którym można rzucić wyzwanie i pokonać w pojedynku. W tym celu deweloperzy dodali nową lokację, w której do zdobycia będą nowe receptury, pozwalające stworzyć m.in. Tron Jhebbala Sagi oraz Towarzysza Łowcę Hienołaka.

W grze pojawiły się również znane z Age of Conan śmiertelne ciosy. Gracze mogą dobijać wrogów za pomocą nowych ciosów kończących, które zapewniają premię do obrażeń. Każda broń do walki wręcz posiada swoją własną niepowtarzalną animację. Aby uruchomić finiszera należy sprowadzić zdrowie przeciwnika do zera. Śmiertelne ciosy działają jednak wyłącznie na przeciwników rasy ludzkiej i nie można stosować ich w rozgrywce PVP.

Age of War wprowadziło także kilku nowych wrogów, w tym złodziei, golemy, stygijskich czempionów ze strażą przyboczną, czy potężnych czarnoksiężników potrafiących przyzwać meteoryty. Studio do naszej dyspozycji oddało również nową potężną broń w postaci obronnej balisty.

GramTV przedstawia:

Funcom dodaje nie tylko nowości do swojej gry, ale również usprawnia niektóre mechaniki rozgrywki i interfejsu. W czwartym rozdziale Conan Exiles zyskał nowy HUD towarzyszy oraz menu kołowe. Z kolei na ekranie ekwipunku udoskonalono funkcje filtrowania i sortowania.

Dokładny opus wszystkich nowości w Conan Exiles: Age of War znajdziecie w tym miejscu. Poniżej zobaczycie zwiastun czwartego rozdziału.

Przypomnijmy, że Conan Exiles zadebiutowało na rynku w maju 2018 roku. Gra dostępna jest na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!