Company of Heroes może zostać opóźnione? Potwierdzone informacje [Aktualizacja]

Maria Wawrzyniak
2022/10/04 16:01

Według nieoficjalnych informacji z naszych źródeł premiera nadchodzącej trzeciej części serii może zostać opóźniona.

Aktualizacja:

W dniu 4. październka 2022 r. Relic Entertainment potwierdziło, że gra Company of Heroes III nie zostanie wydane we wcześniej założonym oknie wydawniczym 17. listopada 2022 r. W notatce prasowej udostępnionej przez SEGA czytamy:

“Company of Heroes 3, kolejna gra w uznanej przez recenzentów serii gier RTS zostaje przełożona na dzień 23. lutego 2023 r.. Company of Heroes 3 miało ustaloną datę premiery gry na 17. listopada 2022 r., ale twórcy gry, Relic Entertainment potrzebują dodatkowego czasu na ogólne poprawki, balans rozgrywki oraz pracę nad dodatkowymi detalami CoH3, aby być pewnym, że (gra) spełni wymagania graczy oraz dostarczy najgłębsze taktyczne doznania w historii serii”.

Dodatkowa informacja od twórców na Twitterze:

Wczytywanie ramki mediów.

Dodatkowo, twórcy przedstawili listę poprawek, które już w tym momencie pojawiły się w grze na podstawie wcześniejszych betatestów Company of Heroes 3:

  • Poprawki w ramach dynamicznej mapy kampanii, zarządzania surowcami oraz działania AI, które jest o wiele agresywniejsze niż do tej pory.
  • Poprawki wizualne w trakcie bitew związane z wykorzystanymi shaderami oraz światła.
  • Poprawki związane z pracą kamery w trakcie rozgrywki, jak również widoczności na mini-mapie oraz HUD.
  • Poprawki w ramach battlegroups oraz drzewek rozwoju jednostek oraz umiejętności dowódcy.
  • Poprawki związane z voice actinigiem, aby całość brzmiała autentycznie oraz z wykorzystaniem naleciałości regionalnych poszczególnych bohaterów.
Jeśli więc czekacie na listopadową premierę gry, to mamy złą wiadomość – nowa data premiery Company of Heroes III to 23. lutego 2023 r.

GramTV przedstawia:

Oryginalna treść newsa:

Jeżeli należycie do miłośników serii Company of Heroes to mamy dla Was niepokojące wieści. Według naszych źródeł premiera trzeciej część popularnej serii gier strategicznych może zostać opóźniona.

Company of Heroes może zostać opóźnione? Potwierdzone informacje [Aktualizacja]

Czy Company of Heroes 3 zostanie opóźnione?

Zdaniem naszego źródła możliwe jest opóźnienie premiery gry Company of Heroes 3 – ba, może ono wynieść parę miesięcy i możemy poczekać nawet do połowy lutego przyszłego roku. Zaznaczamy jednak już teraz, że są to nieoficjalne i niepotwierdzone (przynajmniej na razie) informacje, dlatego zalecamy podejść do tego z odpowiednią dozą ostrożności. Pozostaje czekać! Poprosiliśmy polskiego wydawcę gry – firmę CENEGA – o komentarz. Jak tylko dostaniemy oficjalne stanowisko, opublikujemy je.

Aktualizacja: na prośbę polskiego wydawcy gry firmy CENEGA publikacja została cofnięta ze względu na niepotwierdzone przez twórców w dniu 20.09 informacje.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!