Climber: Sky is the Limit to polska gra o zdobywaniu gór. Ruszył bezpłatny trial

DK
2022/07/19 19:50
1
0

Grę można wypróbować za darmo na Steamie.

Polskie studia A2 Softworks, Art Games Studio i G-DEVS.com przedstawiają Climber: Sky is the Limit. Tytuł stanowi połączenie symulatora wspinaczki górskiej i survivalu. Od teraz na Steamie jest dostępna bezpłatna wersja próbna produkcji. Aby w nią zagrać, wystarczy odwiedzić kartę Climber na platformie Valve.

Climber: Sky is the Limit to polska gra o zdobywaniu gór. Ruszył bezpłatny trial

W grze wcielimy się we wspinacza wysokogórskiego, który będzie próbował wdrapać się na szczyty najwyższych gór świata, zmagając się z trudnościami takimi jak niska temperatura, zamiecie, zdradzieckie szczeliny i lawiny. By osiągnąć cel, będziemy korzystać z niezbędnego specjalistycznego sprzętu pokroju raków czy czekanów. Co mniej więcej czeka nas, gdy odważymy się spróbować zdobyć wirtualne szczyty, zobaczycie na trailerze, który publikujemy na dole. Generalnie jest bardzo zimno i znajduje się tu dużo śniegu, ale to wiadomo.

Climber: Sky is the Limit – data premiery finalnej wersji

Premiery pełnego wydania gry należy spodziewać się w drugiej połowie 2022. Dokładnej daty debiutu symulatora jeszcze nie znamy.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
FromSky
Gramowicz
19/07/2022 20:15

Te wszystkie elementy GUI a jest ich mnóstwo muszą być widoczne cały czas, to zabija immersję, zwłaszcza jak nie jest to strategia