Classified: France '44 – zapowiedź drugowojennej strategii. Zobacz trailer

Jakub Smolak
2023/06/01 10:35
0
0

Podczas zabawy gracz przejmie kontrolę nad zespołem alianckich komandosów i francuskich bojowników ruchu oporu.

Classified: France '44 to propozycja od niezależnego zespołu Absolutely Games, a pieczę wydawniczą nad projektem sprawuje cenione Team17. Twórcy zapowiedzieli strategię, której akcja rozgrywać się będzie na dzień przed rozpoczęciem operacji Neptun.

Classified: France '44 – zapowiedź drugowojennej strategii. Zobacz trailer

Classified: France '44 to propozycja dla miłośników strategii

W trakcie zabawy gracz przejmie kontrolę nad specjalnym zespołem alianckich komandosów i francuskich bojowników ruchu oporu, tworzących drużyny elitarnych operatorów, by następnie wziąć udział w szeroko zakrojonej kampanii polegającej na sabotażu. Współpraca z rywalizującymi frakcjami będzie kluczowa podczas budowania sieci ruchu oporu, dzięki czemu gracz będzie w stanie wyeliminować niemieckie cele znajdujące się w głębi okupowanego terytorium. Niestety, każda wzmożona aktywność zwróci uwagę tajnych i bezwzględnych służb Gestapo.

W ekscytujących misjach inspirowanych wyczynami aliantów i Francuzów gra wykorzystuje rozszerzone koncepcje taktycznej rozgrywki turowej, urzeczywistniając autentyczne walki z czasów II wojny światowej. Gracz może kilkakrotnie rozegrać kampanię, za każdym razem przechodząc ją w inny sposób. Śmiałkowie, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności, mają do dyspozycji rozbudowane narzędzie kreacji misji umożliwiające tworzenie, udostępnianie oraz pobieranie misji niestandardowych – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Classified: France ’44 zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series S/X. Nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty premiery gry, ale wiemy, że ukaże się ona na rynku jeszcze w tym roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!