Cities: Skylines 2 zalicza opóźnienie na konsolach. Xbox Game Pass traci dużą premierę w 2023 roku

Radosław Krajewski
2023/09/28 15:00
0
0

Gracze konsolowi będą musieli poczekać znacznie dłużej na premierę Cities: Skylines 2.

Mamy złe wieści dla wszystkich graczy, którzy czekali na premierę Cities: Skylines 2 na konsolach. Colossal Order podało, że gra na Xbox Series X/S i PlayStation 5 została opóźniona i nie pojawi się na rynku wraz z edycją na komputery osobiste.

Cities: Skylines 2 zalicza opóźnienie na konsolach. Xbox Game Pass traci dużą premierę w 2023 roku

Cities: Skylines 2 pojawi się na konsolach dopiero w przyszłym roku

Studio poinformowało, że Cities: Skylines 2 pojawi się 24 października wyłącznie na PC. Posiadacze PlayStation 5 i Xboksów Series X/S będą musieli poczekać na premierę do wiosny 2024 roku. Spowodowane jest to chęcią dopracowania wszystkich wydań gry.

Ciężko pracujemy, przygotowując grę do premiery 24 października. Robiąc to, zdaliśmy sobie sprawę, że potrzebujemy więcej czasu, aby osiągnąć cele jakościowe, które wyznaczyliśmy dla konsol. Ponieważ chcemy zapewnić naszym graczom najlepsze doświadczenia, aktualizujemy okno wydania na Xbox i PS5 na wiosnę 2024 roku. Dodatkowy czas pozwala nam skupić się na dopracowaniu jakości i wydajności na wszystkich platformach.

GramTV przedstawia:

Tym samym Xbox Game Pass traci premierę jednej z najbardziej oczekiwanych gier w tym roku. Produkcja od Paradox Interactive nadal trafi do biblioteki PC Game Pass, więc posiadacze komputerów będą mogli sprawdzić grę w ramach abonamentu Microsoftu.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!