Chętni na jeszcze jeden prezent? GOG oferuje kolejną darmową grę na PC (Aktualizacja)

Radosław Krajewski
2022/12/30 15:05
0
0

Kolejnych darmowych gier nigdy dość.

Aktualizacja: Na stronie GOG.com odbierzecie już darmowe Daymare: 1998. Promocja ważna jest tylko przez najbliższe trzy dni. Link do odebrania gry znajdziecie poniżej.

Oryginalna wiadomość: Rok dobiega końca, ale sklepy internetowe nadal prześcigają się w oferowaniu graczom darmowych produkcji. Na GOG.com wciąż trwa Zimowa Wyprzedaż, podczas której platforma udostępniła kilka gier całkowicie za darmo. Promocja trwa jeszcze przez kilka dni i na jej zakończenie sklep zaoferował jeszcze jeden tytuł, który będziecie mogli przypisać do swojego konta. Najnowszy przeciek od serwisu Dealabs ujawnił, że jeszcze dzisiaj gracze będą mogli odebrać ostatni w tym roku prezent od GOG-a.

Chętni na jeszcze jeden prezent? GOG oferuje kolejną darmową grę na PC (Aktualizacja)

GOG.com z jeszcze jednym prezentem dla graczy na PC

W przedostatni dzień roku równo o godzinie 15:00 czasu polskiego w sklepie GOG.com za darmo będziecie mogli odebrać grę Daymare: 1998. Produkcja Invader Studios to trzecioosobowy survival horror, stawiający nacisk na mechanikę przetrwania i toczenie trudnych pojedynków z przeciwnikami. W grze znajdziecie również wciągającą historię i etapy logiczne. Produkcja dostępna będzie do odebrania wyłącznie przez trzy dni, czyli do 2 stycznia.

GramTV przedstawia:

Oczywiście sklep nie potwierdził jeszcze tego wycieku, ale poprzednie informacje od Dealabs sprawdziły się w rzeczywistości. Warto więc zajrzeć na GOG.com, aby przypisać do swojego konta kolejną darmową grę.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!