CD Projekt szuka pracowników do tajnego projektu. Zapowiada się obiecująco

LM
2021/09/22 09:41
5
0

Niedawno słyszeliśmy o tajnym projekcie RED-ów, a tymczasem w sieci ukazała się równie enigmatyczna oferta pracy.

Nie tak dawno otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie, że wśród zespołów deweloperskich w CD Projekt RED znajdziemy też ekipę prowadzącą tajny projekt. Ten, jak sama nazwa wskazuje, nie doczekał się żadnych konkretów czy nawet wskazówek, ale nieco więcej wyjawiają, jak zwykle, oferty pracy. W odróżnieniu od wcześniejszych zaproszeń do współpracy, w tym przypadku studio nie wskazało o jakiej marce mowa, ale po oczekiwaniach wobec potencjalnego kandydata łatwo wskazać grę cRPG z otwartym światem.

CD Projekt szuka pracowników do tajnego projektu. Zapowiada się obiecująco

Nowy projektant otwartych światów w CD Projekt RED powinien pochwalić się doświadczeniem w modowaniu gier, zarówno tych cRPG, jak i z otwartym światem. Jednocześnie wymagana jest znajomość gatunku, a nie zaszkodzi też doświadczenie przy papierowych erpegach. Wszystko to, by wypełnił otwarty świat wydarzeniami i zawartością, która będzie zachwycać społeczności graczy. Oczywiście wciąż może się okazać, że twórcy celują w któryś z doskonale znanych tytułów, aczkolwiek drobne spekulacje nie zaszkodzą. Pytanie – co obstawiacie?

GramTV przedstawia:

Najbardziej wyczekiwanymi na tę chwilę projektami spod szyldu CD Projektu są bez wątpienia ulepszenia dla Wiedźmin 3 Dziki Gon i Cyberpunk 2077 dla konsol PlayStation 5 i Xbox Series. Te mają wylądować na rynku przed końcem roku, ale pewności nie mają nawet twórcy. Obok tego powstaje pierwszy fabularny dodatek do Cyberpunka 2077, ale – a jakże – również bez choćby okienka wydawniczego.

Komentarze
5
Drzemo
Gramowicz
22/09/2021 15:05

Obstawiam dodatek do Wiedźmina 3. Gra ma swoje lata, ale skoro wychodzi na nowe konsole i wciąż wlewa pokaźny przychód, czemu by nie. A ryzyko mniejsze niż przy nowej grze.

Headbangerr
Gramowicz
22/09/2021 12:06

Wiedźmin 3: Edycja Rozszerzona

.Khalid
Gramowicz
22/09/2021 11:24

Oby było to coś z uniwersum Wiedźmina. Cały świat na to czeka, a oni nadal naprawiają telefon od Takemury.
Trwa Wczytywanie