Bright Memory: Infinite jeszcze w tym miesiącu ukaże się na konsolach

Smolak
2022/07/07 08:00
0
0

Mam spore obawy o płynność działania tej gry na Switchu.

Bright Memory: Infinite to ciekawa propozycja dla miłośników strzelanek. Gra autorstwa FYQD Studio – po wcześniejszym pobycie w Early Access – zadebiutowała na rynku w listopadzie 2021 roku i spotkała się z dość ciepłym przyjęciem przez graczy pecetowych. Już wkrótce potencjalna liczba odbiorców powiększy się o użytkowników konsol PlayStation 5, Xbox Series S/X oraz Nintendo Switch. Jak donosi portal gamingbolt.com, informacja o premierze gry pojawiła się w japońskich sklepach PlayStation Store, Microsoft Store i Nintendo eShop. W tego intrygującego FPS-a najprawdopodobniej będziecie mogli zagrać już 21 lipca.

Bright Memory: Infinite jeszcze w tym miesiącu ukaże się na konsolach

Za sprawą Bright Memory: Infinite przenosimy się do futurystycznej metropolii. Akcja toczy się w 2036 roku, kiedy to na niebie pojawiło się… coś dziwnego. Naukowcy jak dotąd nie wiedzą co to za zjawisko, ale szefowie organizacji SRO (Supernatural Science Research Organization) wysłali swoich agentów, którzy mają znaleźć odpowiedzi na nurtujące wszystkich pytania. Niedługo później okazuje się, że wszystko ma związek z nieznaną dotąd historią dwóch światów, która wkrótce wyjdzie na jaw.

Bright Memory: Infinite to bardzo intrygujący projekt, który przede wszystkim przyciąga uwagę oprawą graficzną. Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że nad grą pracowało małe studio niezależne, to strona wizualna może robić wrażenie. Należy jednak pamiętać, że jest to produkcja dość krótka, jej ukończenie nie powinno zająć Wam więcej niż trzy godziny. Jest to jednak całkiem przyjemnie zaprojektowany i w pełni kompletny FPS, który spełnia swoje podstawowe założenia.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!