Brie Larson w kolejnej wielkiej serii? Aktora marzy o udziale w Szybkich i wściekłych

Radosław Krajewski
2022/02/26 11:00

Seria Szybcy i wściekli może zyskać kolejną gwiazdę.

Pod koniec ubiegłego miesiąca Universal Pictures oficjalnie poinformował, że Jason Momoa dołączy do obsady dziesiątej części Szybkich i wściekłych. Nie jest to jednak jedyna gwiazda znana z superbohaterskich produkcji, która od wielu lat marzyła o dołączeniu do głośnej franczyzy. W niedawnym wywiadzie Brie Larson przyznała, że jest wielką fanką serii i chciałby dołączyć do rodziny Dominica Toretto.Brie Larson w kolejnej wielkiej serii? Aktora marzy o udziale w Szybkich i wściekłychAktorka zdradziła, że zaczęła interesować się motoryzacją ze względu na kolejne odsłony Szybkich i wściekłych. Larson powiedziała, że bardzo chciałby zagrać w którejś części, ponieważ ma obsesję na tym punkcie.

Proszę, powiedz wszystkim, że oczywiście chciałbym dołączyć do serii Szybcy i Wściekli. Mam na tym punkie obsesję. Kocham ich. Myślę, że to są wspaniałe filmy. Są również zabawne. I sprawiły, że doceniłam motoryzację. I to jest coś, co należy docenić. Są niesamowite.

GramTV przedstawia:

Reżyserem dziesiątej części Szybkich i wściekłych jest Justin Lin. Data premiery nowej odsłony serii została w zeszłym roku nieznacznie opóźniona. Produkcja zadebiutuje w kinach 19 maja 2023 roku.

Komentarze
2
Ray
Gramowicz
27/02/2022 06:36

Wojująca feministka w ociekających testosteronem Szybkich i Wściekłych? Nie no, co może pójść nie tak?

Karanthir666
Gramowicz
26/02/2022 14:28

To nie jest gwiazda. To feministka z ego większym niż słońce.