Bodycam z mieszanym odbiorem na Steam. Fotorealistyczna strzelanka nie narzeka jednak na brak zainteresowania

Patrycja Pietrowska
2024/06/10 13:40
2
0

Bodycam znajduje się wysoko na liście bestsellerów platformy.

Kilka dni temu na rynek trafiła fotorealistyczna strzelanka od twórców z Reissad Studio. Bodycam zdążyło już zebrać ponad 6 tysięcy opinii na Steam, jednak jak się okazuje, na ten moment odbiór jest „mieszany”. Z drugiej strony tytuł uplasował się na wysokiej pozycji, jeśli chodzi o najlepiej sprzedające się gry na platformie Valve i nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony graczy.

Bodycam
Bodycam

Bodycam z mieszanym odbiorem na Steam

Na platformie Valve kilka dni temu zadebiutowała w ramach wczesnego dostępu fotorealistyczna strzelanka Bodycam. Produkcja zebrała już ponad 6 tysięcy opinii od użytkowników Steam, jednak odbiór jest aktualnie klasyfikowany jako „mieszany”. Gracze narzekają między innymi na optymalizację, problemy z serwerami czy nieodpowiednio zbalansowane lokalizacje. Niektórzy zwracają również uwagę na niewystarczającą ilość zawartości.

Pojawiają się również oczywiście pozytywne opinie, które nadal przeważają nad tymi mniej przychylnymi. Według wielu graczy Bodycam, choć wymaga dopracowania i poprawek (przypomnijmy, że tytuł znajduje się w fazie wczesnego dostępu), ma ogromny potencjał i może zapewnić masę satysfakcjonującej rozgrywki. Nie brakuje również pochwał dla realistycznej oprawy wizualnej, którą niektórzy określają jako „widowiskową”.

GramTV przedstawia:

Warto zauważyć, że Bodycam dobrze radzi sobie pod względem sprzedaży. Jeśli chodzi o globalną listę bestsellerów platformy Valve, strzelanka znajduje się aktualnie na 6. miejscu. Jeśli chodzi o aktywność graczy, w ciągu ostatnich 24 godzin w Bodycam jednocześnie grało nawet 13 tysięcy użytkowników Steam. Kilka dni temu twórcy podzielili się również „mapą drogową” na 2024 rok, a w planach deweloperów są między innymi kolejne poprawki błędów, nowe mapy, tryb Zombie czy bronie.

Bodycam to pierwsza ultrarealistyczna strzelanka pierwszoosobowa dla wielu graczy, stworzona przy użyciu najnowszych technologii silnika Unreal Engine 5 nowej generacji. Przygotuj się na szybką akcję Bodycam, w której liczy się każda kula, a wszelkie wybory mogą zadecydować o zwycięstwie lub porażce twojej drużyny. – czytamy w opisie gry Bodycam na platformie Steam.

Na koniec przypomnijmy, że Bodycam zadebiutowało 8 czerwca 2024 roku. Fotorealistyczna gra ma znajdować się w fazie wczesnego dostępu przez kilka lat.

Komentarze
2
dariuszp
Gramowicz
10/06/2024 17:29

Zostanę przy Ready or Not. Dziękuję.

koNraDM4
Gramowicz
10/06/2024 16:21

Nie równo jest zrobiona ta gra moim zdaniem - w jednym momencie wygląda rzeczywiście bardzo realistycznie by chwilę później zbliżyć się do CS2 (jeśli chodzi o odczucia)