Blue Protocol - ekipa Bandai Namco podzieliła się nowym trailerem

Jakub Smolak
2022/12/14 08:15

Interesująca pozycja dla fanów japońszczyzny.

Podczas minionego The Game Awards Bandai Namco przypomniało graczom o swojej produkcji. Twórcy zaprezentowali nowy trailer oraz zapowiedzieli, że gra zadebiutuje na rynku w 2023 roku. Zaledwie parę dni później otrzymaliśmy kolejne wideo. Tym razem deweloperzy zdradzają nieco więcej szczegółów na temat nadciągającego erpega. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem.

Blue Protocol - ekipa Bandai Namco podzieliła się nowym trailerem

Czy Blue Protocol odnajdzie się na rynku?

Nowy trailer został zatytułowany „Welcome to Regnas”. Twórcy opowiadają w nim o świecie gry oraz roli naszego bohatera. Wideo zawiera również fragmenty rozgrywki, na których możemy zobaczyć, jak będą wyglądać potyczki z wrogami. Całość może robić wrażenie, szczególnie, jeśli lubicie gry MMORPG.

Warto podkreślić, że Blue Protocol będzie grą wydaną w oparciu o model free-to-play z ogromnym naciskiem na zabawę w trybie multiplayer. Na graczy czekać ma sporo wyzwań w tym questy, epickie starcia z bossami i wieloosobowe rajdy przeciwko naprawdę wymagającym przeciwnikom. Tytuł autorstwa Bandai Namco może urzekać uroczą oprawą graficzną, która przywodzi na myśl styl znany z anime.

Na koniec przypomnijmy, że pieczę wydawniczą nad tytułem sprawuje Amazon Games. Blue Protocol zadebiutuje na rynku w drugiej połowie 2023 roku, a gra będzie dostępna na PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series S/X.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!