Bleak Faith: Forsaken – action-RPG inspirowane Dark Souls na nowym gameplayu

Mikołaj Ciesielski
2022/01/10 18:30

Zobaczcie kolejne fragmenty rozgrywki z niezależnej produkcji Archangel Studios.

Bleak Faith: Forsaken – action-RPG inspirowane Dark Souls na nowym gameplayu

Ostatni raz o Bleak Faith: Forsaken informowaliśmy Was w lipcu ubiegłego roku, kiedy to deweloperzy z Archangel Studios opublikowali nowe fragmenty rozgrywki ze wspomnianej produkcji inspirowanej serią Dark Souls. Twórcy najwyraźniej postanowili ponownie przypomnieć graczom o swoim dziele, ponieważ do sieci trafił kolejny gameplay z Bleak Faith: Forsaken. Materiał znajdziecie na dole wiadomości.

Wideo pozwala nam spojrzeć, jak obecnie prezentuje się gra. Twórcy poświęcili bowiem ostatnie miesiące na dopracowywanie poszczególnych elementów rozgrywki, a także wprowadzanie różnego rodzaju usprawnień. Deweloperzy podkreślają, że zdaniem testerów zaimplementowane ulepszenia „znacznie poprawiły przyjemność” płynącą z prowadzenia wymagających potyczek z oponentami.

Na koniec przypomnijmy, że zgodnie z zapowiedziami Bleak Faith: Forsaken zmierza wyłącznie na komputery osobiste. Produkcja ma zadebiutować na rynku w drugim kwartale bieżącego roku. Na ten moment nie znamy jednak dokładnej daty premiery gry. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy gameplay i dajcie znać, czy zamierzacie sprawdzić dzieło Archangel Studios.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Xelos_Iterion
Gramowicz
11/01/2022 10:09

Action z pewnością, a nic tu z RPG