Bleach Rebirth of Souls zapowiedziane. Nowa gra akcji dla fanów popularnego anime

Mikołaj Ciesielski
2024/07/07 11:00
1
0

Bandai Namco zaprezentowało też pierwszy zwiastun.

Mamy dobre wieści dla wszystkich miłośników Bleach. Bandai Namco wspólnie z deweloperami ze studia Tamsoft zapowiedzieli Bleach Rebirth of Souls, czyli nową grę akcji skierowaną do fanów popularnej mangi i anime. Japońska firma zaprezentowała również pierwszy zwiastun, w którym nie zabrakło fragmentów rozgrywki.

Bleach Rebirth of Souls
Bleach Rebirth of Souls

Bleach Rebirth of Souls na pierwszym zwiastunie

Zgodnie z przekazanymi informacjami Bleach Rebirth of Souls pozwoli graczom wziąć udział w „ekscytujących walkach”, w których trakcie będą mieli okazję wcielić się w bohaterów „legendarnej serii anime”. Każda z postaci będzie mogła pochwalić się unikalnymi zdolnościami, a gracze będą musieli odpowiednio je wykorzystać, by przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Im cięższa staje się sytuacja, tym większa moc leży w Twoich rękach. Zmień koleje losu i w ogniu walki odblokuj nowe formy i ostrza, które utorują Ci drogę od krawędzi przegranej prosto do zwycięstwa! – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że Bleach Rebirth of Souls powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Niestety Bandai Namco nie ujawniło, kiedy możemy spodziewać się premiery wspomnianej produkcji. Tymczasem rzućcie okiem na pierwszy zwiastun.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
08/07/2024 07:50

Jak mnóstwo ludzi narzekało na power creep w tej serii tak ten power creep świetnie nadaje się na grę.

Szkoda że będzie to jedna z tych gdzie walczy się na arenach między scenami.

Pamiętam Bleach z dzieciństwa. Nadganiałem go powoli na klopie kiedy mieli ostatni sezon wyemitować.

Ale definitywnie wyrosłem z Shounenów. Jeżeli chodzi o Anime to preferowałem takie tytuły jak Monster czy z lat 80 Ginga Eiyu Densetsu. Guardian of the Secret spirit też. Ma przepiękne animacje i dobry przykład jak robi się silną kobietę.