Blasphemous 2 na obszernym gameplayu

Jakub Smolak
2023/08/15 13:30
0
0

Zobaczcie wideo z rozgrywki.

Blasphemous to produkcja, której raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. To jeden z tych indyków, który dotarł do bardzo szerokiego grona odbiorców. Oficjalną zapowiedź Blasphemous 2 otrzymaliśmy już podczas targów gamescom w 2021 roku. Deweloperzy ze studia The Game Kitchen informowali jednak wówczas, że na kontynuację trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Oczekiwania dobiegają jednak końca gdyż premiera Blasphemous 2 jest już na wyciagnięcie ręki. Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym wideo, za sprawą którego przyjrzycie się produkcji z bliska.

Blasphemous 2 na obszernym gameplayu

Blasphemous 2 zapowiada się naprawdę dobrze

Redakcja portalu IGN.com miała już okazję zagrać w Blasphemous 2, a poniżej znajdziecie 16-minutowy zapis wideo prezentujący grę w akcji. Po takiej dawce gameplayu apetyt osób wyczekujących kontynuacji z pewnością się zaostrzy.

Obudziwszy się w dziwnej, nieznanej krainie z dala od miejsca swojego ostatniego spoczynku, The Penitent One zostaje ponownie wpędzony w niekończący się cykl życia, śmierci i zmartwychwstania. Nie ma innego wyjścia – musi zbadać każdy zakamarek tego nowego, pełnego niebezpieczeństw świata i odkryć wszystkie jego dawno zapomniane tajemnice. Na twojej drodze stoją hordy groteskowych wrogów, których brutalny The Penitent One musi ostatecznie osądzić. Wśród mroku czyhają zaś potężni, wynaturzeni bossowie chcący odesłać cię z powrotem do twojego grobu – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że premiera Blasphemous 2 zaplanowana została na 24 sierpnia. Gra zmierza na PC oraz konsole PlayStation 5, Xbox Series S/X i Nintendo Switch. Dajcie znać, jak wspominacie pierwszą część oraz czy planujecie zagrać w sequel już w dniu premiery.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!