Batman Ninja vs. Yakuza League w pierwszym zwiastunie. Japońska wersja Ligi Sprawiedliwości

Radosław Krajewski
2024/07/06 08:00
0
1

Takiego Flasha, Aquamana, czy Wonder Woman jeszcze nie widzieliście. Do Batmana Ninja dołączą inni członkowie niezwykłej Ligi Sprawiedliwości.

Warner Bros. Animation zaprezentowano pierwszy zwiastun Batman Ninja vs. Yakuza League, czyli kontynuacji filmu anime o japońskiej wersji Mrocznego Rycerza, która zadebiutowała w 2018 roku. Tym razem oprócz Batmana pojawią się także inni członkowie Ligi Sprawiedliwości, ale w równie oryginalnym wydaniu. Na poniższym zwiastunie zobaczycie, jak wyglądają japońskie wersje Flasha, Wonder Woman, Aquamana oraz Zielonej Latarni. Podobnie jak Batman Ninja, nowa część również będzie charakteryzować się oryginalnym stylem graficznym. Pierwszy trailer nadchodzącego anime zobaczycie poniżej.

Batman Ninja vs. Yakuza League

Batman Ninja vs. Yakuza League – pierwszy zwiastun filmu anime

Szczegóły fabuły nie są jeszcze znane. Jak możemy zobaczyć na zwiastunie, Batman będzie walczył ze wspomnianymi superbohaterami, którzy w tym świecie zwani są Yakuza League. Mroczny Rycerz będzie musiał wymierzyć im sprawiedliwość i ocalić ten niezwykły alternatywny wymiar.

Pierwszy zwiastun zawiera jedynie maleńkie fragmenty pojedynku Batman Ninja kontra Yakuza League, a pełne 90 minut wypełnione jest jeszcze bardziej szalonymi sekwencjami! Treść jest tak intensywna, że ​​może przyprawić o zawrót głowy, więc cieszcie się tym zawrotami głowy. To kolejny szalony film, który wam się spodoba – powiedział scenarzysta Kazuki Nakashima w oświadczeniu.

Wczytywanie ramki mediów.

Reżyserami Batman Ninja vs. Yakuza League są Junpei Mizusaki i Shinji Takaji. W filmie głos Batmanowi ponownie podkłada Koichi Yamadera, który miał okazję wcielić się w tę postać w Batman Ninja z 2018 roku.

GramTV przedstawia:

W skład zespołu kreatywnego wchodzi także projektant postaci Takashi Okazaki, a produkcją animacji zajmuje się Kamikaze Douga. Muzykę skomponował Yugo Kanno.

Data premiery Batman Ninja vs. Yakuza League nie jest jeszcze znana.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!