Barbie miała mieć scenę po napisach. Jak wyglądała usunięta scena?

Radosław Krajewski
2023/08/03 11:15
0
0

Twórcy zdecydowali się jednak usunąć tę scenę ze swojego filmu.

Według najnowszych prognoz już pod koniec tego tygodnia Barbie zarobi w kinach na całym świecie ponad miliard dolarów. Wynik ten osiągnie w nieco ponad dwa tygodnie, co jedynie udowadnia, że szaleństwo związane z Barbie wciąż trwa i widzowie nadal tłumnie wybierają się do kina. Nie ma już żadnych wątpliwości, że film rozpoczął nowe uniwersum, które doczeka się kontynuacji i spin-offów. Twórcy najwyraźniej od początku pewni byli sukcesu swojej produkcji i wzorem Marvela chcieli umieścić na końcu scenę po napisach. Ostatecznie ta nie trafiła do kinowej wersji, a teraz ujawniono, jak miała ona wyglądać.

Barbie miała mieć scenę po napisach. Jak wyglądała usunięta scena?

Barbie – scena po napisach

Twórcy testowali różne sceny po napisach, które zatytułowane zostały „Barbie Land Creation”, „Barbie Monument”, „Barbie Can Save Us”, czy „Ken Toys Returned”. Ale jedna z nich wydaje się, że była planowana do filmu na późniejszym etapie produkcji i nawet została nakręcona. Mowa o „Midge in Labour”, w której mieliśmy zobaczyć, jak postać Midge, grana przez Emerald Fenell, trafiała na porodówkę, aby urodzić swoje dziecko. W scenie obecna była również Helen Mirren, która jest narratorką w filmie, a także Allan grany przez Michaela Cerę.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Nie wiadomo, dlaczego zdecydowano się usunąć tę scenę. Niewykluczone, że nie była ona tak zabawna, jak chcieliby tego twórcy lub osłabiała zakończenie filmu. Możliwe, że scena trafi do sieci przy okazji premiery filmu na VOD lub nośnikach fizycznych.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!