W Babylon's Fall nie gra prawie nikt. Recenzje graczy na Steam są mieszane

Maria Wawrzyniak
2022/03/07 17:20

Najnowsza produkcja studia PlatinumGames kompletnie sobie nie radzi – na platformie Steam w najlepszym możliwym momencie bawiło się raptem 1200 osób.

Cztery dni temu miała miejsce premiera gry Babylon’s Fall od studia PlatinumGames – w dniu swojego debiutu w najlepszym możliwym momencie grało w nią mniej niż 650 osób. To mówi chyba samo z siebie. W chwili przygotowywania tej wiadomości liczba aktywnych użytkowników w grze wynosi mniej niż 650. Krótko (i bardzo delikatnie) mówiąc, produkcja nie cieszy się popularnością. Tyle że to nie wszystko.

W Babylon's Fall nie gra prawie nikt. Recenzje graczy na Steam są mieszane

W nieciekawej sytuacji znajdują się również recenzje gry; opinie graczy na platformie Steam zostały umieszczone w kategorii mieszane, przy czym 52% z jedynie 148 recenzji jest pozytywnych. Gdy spojrzymy zaś na stronę produkcji w serwisie Metacritic, wniosek jest tylko jeden.

GramTV przedstawia:

Babylon’s Fall najprawdopodobniej w grudniu pojawi się na licznych zestawieniach z najgorszymi grami roku. Bardzo dużo oceniających nie może wręcz uwierzyć, że za dzieło odpowiada ten sam zespół, który stworzył niezwykle ciepło przyjętą NieR: Automatę oraz Bayonettą.

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Babylon’s Fall zadebiutowało na rynku 3 marca bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!