Avatar: Frontiers of Pandora opóźnione przez problemy związane z rozgrywką?

Mikołaj Ciesielski
2022/07/26 11:15
0
0

Jeff Grubb komentuje decyzję Ubisoftu o przełożeniu premiery produkcji.

Avatar: Frontiers of Pandora opóźnione przez problemy związane z rozgrywką?

W zeszłym tygodniu Ubisoft podzielił się przykrą wiadomością dla wszystkich fanów marki Avatar, którzy czekają na grę Avatar: Frontiers of Pandora. Francuska firma poinformowała, że produkcja nie zadebiutuje w zakładanym terminie, a na premierę tytułu będziemy musieli poczekać do przyszłego roku fiskalnego. Decyzję wydawcy za pośrednictwem Twittera skomentował Jeff Grubb, znany branżowy insider i dziennikarz, który ujawnił, że Avatar: Frontiers of Pandora zmaga się z pewnymi problemami.

Avatar: Frontiers of Pandora zachwyca grafiką, ale gameplay wymaga poprawek

Jak pisze insider, Avatar: Frontiers of Pandora „wygląda ładnie”, ale niestety na podobne pochwały się może liczyć sama rozgrywka, która – według informacji przekazanych przez Grubba – „jest w gorszym stanie. Dziennikarz nie podzielił się żadnymi dodatkowymi szczegółami, ale ujawnił, że o wspomnianych problemach słyszał „jakiś miesiąc temu”.

Pozostaje mieć nadzieję, że deweloperzy ze studia Ubisoft Massive dobrze wykorzystają dodatkowe miesiące i dopracują poszczególne elementy swojej produkcji. Miłośnikom marki Avatar na ten moment nie pozostaje natomiast nic innego, jak cierpliwie czekać na kolejne szczegóły i materiały z gry Avatar: Frontiers of Pandora.

Na koniec przypomnijmy, że Avatar: Frontiers of Pandora zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Jak wspomnieliśmy wyżej, produkcja ma zadebiutować na rynku w przyszłym roku fiskalnym, który kończy się 31 marca 2024 roku. Na ten moment nie znamy jednak dokładnej daty premiery gry.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!