Zobacz zwiastun pecetowej wersji Avatar: Frontiers of Pandora

Wincenty Wawrzyniak
2023/08/25 23:00
1
0

W sieci pojawił się nowy zwiastun Avatar: Frontiers of Pandora, który zaprezentował funkcje graficzne, jakie zostaną udostępnione w pecetowej wersji gry.

Od premiery gry Avatar: Frontiers of Pandora dzielą nas już tylko niecałe cztery miesiące (trzy i pół). Z tej okazji zespół Ubisoftu – Massive Entertainment – postanowił opublikować zwiastun prezentujący różne funkcje graficzne oraz inne nowości, jakie otrzyma wersja przeznaczona na komputery osobiste.

Zobacz zwiastun pecetowej wersji Avatar: Frontiers of Pandora

Avatar: Frontiers of Pandora – zwiastun wersji PC

Wersja pecetowa pozwoli między innymi:

  • włączyć wysokiej jakości odbicia oraz cienie dostępne wyłącznie w trybie ray tracing;
  • włączyć rozszerzone ustawienia graficzne poprawiające ogólną oprawę wizualną gry;
  • przeprowadzić test wydajności naszego sprzętu w kontrolowanym środowisku, dzięki czemu łatwiej będzie dobrać ustawienia pozwalające na zwiększenie liczby klatek na sekundę przy zachowaniu jakości oprawy wizualnej;
  • skorzystać z technologii skalowania obrazu AMD FSR 2, aby precyzyjnie zrównoważyć jakość obrazu i wydajność;
  • wybrać odpowiednią dla naszego ekranu – bądź ekranów – rozdzielczość, niezależnie od tego, ile mają cali (gra wspiera również monitory ultrapanoramiczne);
  • cieszyć się płynną grą, stabilną liczbą klatek na sekundę i niskimi opóźnieniami we wszystkich rozdzielczościach;

GramTV przedstawia:

Ponadto gra wykorzystuje procesory wielordzeniowe i została zoptymalizowana zarówno z myślą o słabszych komputerach, jak i konfiguracjach z górnej półki. Warto jednak pamiętać, że wciąż nie znamy oficjalnych wymagań sprzętowych.

Przypomnijmy, że Avatar: Frontiers of Pandora ma zadebiutować 7 grudnia bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
26/08/2023 08:48

Wyglada rewelacyjnie, no kto by pomyślał