Assassin’s Creed Mirage z kolejnymi szczegółami. Znamy przybliżony czas gry

Mikołaj Ciesielski
2022/09/12 07:35
0
0

Ubisoft ma dobre wieści dla miłośników starszych odsłon serii Assassin’s Creed.

Assassin’s Creed Mirage z kolejnymi szczegółami. Znamy przybliżony czas gry

W trakcie sobotniego Ubisoft Forward doczekaliśmy się pełnoprawnej zapowiedzi Assassin’s Creed Mirage. Nieco później do sieci trafiły też oficjalne zrzuty ekranu. To jednak nie koniec informacji na temat wspomnianej produkcji. Marc-Alexis Côté – wiceprezes i producent wykonawczy Assassin’s Creed – udzielił wywiadu redakcji IGN, w którym zdradził kilka szczegółów na temat nadchodzącej odsłony serii, w tym także przybliżony czas rozgrywki.

Assassin’s Creed Mirage – ile czasu zajmie ukończenie gry?

Redaktorzy serwisu IGN zapytali przedstawiciela Ubisoftu, długość głównego wątku fabularnego w Assassin’s Creed Mirage będzie zbliżona do starszych odsłon serii. Côté przyznał dziennikarzom rację i zapowiedział, że gracze powinni spodziewać się czegoś „bliższego oryginalnym grom” Assassin’s Creed. Wygląda więc na to, że poznanie historii przygotowanej przez deweloperów powinno zająć od 15 do 20 godzin.

[Assassin’s Creed Mirage – dop. red.] to mniejszy projekt Assassin's Creed. Został wymyślony i stworzony, by uczcić 15. rocznicę serii. Dlatego używamy naszego nowoczesnego silnika Valhalla, aby zbudować mniejszy tytuł, który oddaje hołd naszej oryginalnej grze, skupiając się w większym stopniu na skradaniu, walce w zwarciu, parkourze i gęściej zaludnionym mieście, które wraca do naszych korzeni na Bliskim Wschodzie z Bagdadem w roli głównej – tłumaczy deweloper.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Assassin’s Creed Mirage zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach w 2023 roku. Niestety na ten moment nie znamy dokładnej daty premiery.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!