Assassin's Creed obchodzi 15. urodziny. Jubileuszowy stream dziś wieczorem

DK
2022/06/14 13:20
0
0

Z okazji okrągłej rocznicy wydania pierwszej odsłony cyklu Francuzi mają dla graczy niespodziankę.

Assassin's Creed jest z nami już od 15 lat. Z tej okazji twórcy zapraszają na stream dotyczący serii, który rozpocznie się o godzinie 18:00 czasu polskiego. Transmisję będzie można śledzić na Twitchu i YouTube. Jeśli chodzi o YouTube, to link do streamu znajdziecie na samym dole.

Assassin's Creed obchodzi 15. urodziny. Jubileuszowy stream dziś wieczorem

Pierwsza odsłona Assassin's Creed ukazała się w 2007 na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360. Rok później tytuł wydano także na Windowsie. Ostatnią częścią cyklu była gra o wikingach, czyli Valhalla. Ta produkcja trafiła do graczy 10 listopada 2020. Dużo mówi się ostatnio o kolejnej części AC, która jednakowoż ma być trochę inna niż to, do czego przyzwyczaił nas Ubisoft.

GramTV przedstawia:

Infinity – bo tak ma nazywać się projekt – jest przede wszystkim grą-usługą. Tytuł nie będzie dostępny w modelu free to play – wbrew przypuszczeniom mediów i graczy. Możliwe natomiast, że produkcja połączy wszystkie do tej pory wykreowane światy serii. Infinity ma zadebiutować najwcześniej w 2024. Nie wiadomo, czy podczas dzisiejszego pokazu dowiemy się czegoś na temat tego konkretnego tytułu – to raczej mało prawdopodobne.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!