Assassin's Creed: Brotherhood of Venice – ruszyła przedsprzedaż. Premiera już w październiku

Jakub Smolak
2023/09/02 14:00
0
0

Propozycja dla fanów kooperacyjnych planszówek.

Assassin's Creed: Brotherhood of Venice to propozycja od wydawnictwa Portal. Jeśli jesteście fanami marki oraz lubicie planszówki, to warto zainteresować się tą produkcją. Liczcie się jednak ze sporym wydatkiem.

Assassin's Creed: Brotherhood of Venice – ruszyła przedsprzedaż. Premiera już w październiku

W Assassin's Creed: Brotherhood of Venice gracze przejmą kontrolę nad grupą asasynów

Jak możemy przeczytać w opisie gry na stronie wydawnictwa, podczas zabawy w Assassin's Creed: Brotherhood of Venice gracze wcielą się w drużynę asasynów, która będzie musiała zmierzyć się z 26 starannie zaprojektowanymi misjami. Oczywiście, całość utrzymana jest w charakterystycznym dla uniwersum klimacie, dlatego powinniście spodziewać się skradania, działań z ukrycia, pościgów i starć ze strażnikami.

Spotkajcie się z gromadą postaci z kultowej gry video... a także czwórką nowych asasynów i bohaterami stworzonymi specjalnie na potrzeby tej gry. Dobierzcie swoich asasynów zgodnie z ich unikatowymi zdolnościami. Awansujcie w trakcie kampanii i odblokowujcie nowe umiejętności każdego z nich! – czytamy w opisie gry na stronie wydawnictwa.

GramTV przedstawia:

I choć jakość wydania może robić wrażenie, to dla wielu miłośników planszówek ciężkim do przekroczenia progiem może okazać się cena. Wydawnictwo Portal wyceniło bowiem swoją grę na 559,95 zł. Premiera Assassin's Creed: Brotherhood of Venice zaplanowana została na 12 października, a już teraz możecie składać zamówienia a formie pre-order.

Assassins Creed: Brotherhood of Venice najważniejsze informacje:

  • Liczba graczy: 1-4
  • Czas gry: 40-60 minut
  • Wiek: 14+
Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!