Apex Legends: Wyzwolenie powraca. Duże wydarzenie w battle royale

Maria Wawrzyniak
2022/04/17 21:15

Do popularnej gry battle royale powróciło znane wydarzenie pod tytułem Wyzwolenie.

Do popularnej strzelanki typu battle royale – gry Apex Legends od studia Respawn Entertainment – powróciło znane wielu graczom wydarzenie pod tytułem Wyzwolenie. Jak czytamy w oficjalnej wiadomości od deweloperów, w trybie Punkt krytyczny przedmioty lecznicze zostały usunięte z puli łupów i zastąpione przez tak zwane strefy punktów krytycznych; są to spore obszary, w których wszystkie legendy mogą wracać do zdrowia. Jeśli chcecie wyzdrowieć, będziecie musieli o to walczyć. To jednak nie wszystko.

Uwolnij pełną moc swoich legend i podejmij wyzwanie na dwóch wyjątkowych, tygodniowych mapach, aby odblokować tematyczne przedmioty kosmetyczne.

Od 19 do 26 kwietnia – główne nagrody to: Unikalna odznaka, epicka zawieszka, epicka skórka na broń Re-45, epicka skórka dla Seera.

Od 26 kwietnia do 3 maja – główne nagrody to: Unikalna odznaka, rzadki pakiet Apex, epicki holosprej bokserskiej Nessie, pakiety wydarzenia „Wyzwolenie”.

Apex Legends: Wyzwolenie powraca. Duże wydarzenie w battle royale

Odblokuj 40 tematycznych przedmiotów kosmetycznych, w tym legendarne skórki, takie jak „Język maszynowy” dla Crypto, „Zły robot” dla Pathfindera, „Kolizja kwantowa” dla Wraith, „Proca” dla Walkirii, „Więzienny pacyfikator” na CAR-a, „Terminacja” na Hemloka, „Kopanie grobu” na Peacekeepera i „Piromania” na Rampage’a! Możesz również kupić pakiety „Wyzwolenia”*, aby odblokować przedmioty kosmetyczne, zawieszki na broń, śledzenia statystyk i nie tylko. Zapoznaj się z poniższym harmonogramem, aby zobaczyć, kiedy przedmioty będą dostępne.

GramTV przedstawia:

Wszystkie niezbędne szczegóły na temat wydarzenia znajdziecie pod tym adresem. Przypomnijmy jeszcze, że Apex Legends zadebiutowało 4 lutego 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PS4, Xbox One oraz Switch.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!