Już niedługo nowy sezon w Apex Legends. Prezentacja kolejnej bohaterki

Maria Wawrzyniak
2022/07/27 17:00

Na początku przyszłego miesiąca w popularnym battle royale od Respawn Entertainment rozpocznie się kolejny – już czternasty – sezon rozgrywek.

Electronic Arts wspólnie ze studiem Respawn Entertainment postanowiło zaprezentować najnowszą grywalną postać, która już niedługo pojawi się w grze Apex Legends. Standardowo, oznacza to również start nowego sezonu o nazwie Łowy (Hunted), zmiany na mapie Królewski Kanion, a także przepustkę bojową.

Już niedługo nowy sezon w Apex Legends. Prezentacja kolejnej bohaterki
Apex Legends | Respawn Entertainment | Electronic Arts

Nowości w Apex Legends w kolejnym sezonie

Nowa legenda jest znana jako Vantage. Bohaterka została zaprezentowana na poniższym materiale – dowiedzieliśmy się z niego, iż Vantage została wychowana na lodowych pustkach Pagos, gdzie wyrosła na prawdziwą mistrzynię przetrwania i opanowała do perfekcji umiejętność korzystania z karabinów snajperskich. Oprócz nowej Legendy społeczność może spodziewać się odmienionej wizualnie mapy Królewski Kanion, podniesienia maksymalnego poziomu doświadczenia i nowej przepustki bojowej.

Apex Legends: Łowcy zadebiutuje już niedługo – czternasty sezon ruszy 9 sierpnia bieżącego roku. Przypomnijmy jeszcze, że Apex Legends zadebiutowało na rynku 4 lutego 2019 roku. Gra jest dostępna na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4/5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!