Annie Wersching nie żyje. Odeszła aktorka znana z roli Tess w The Last of Us

Radosław Krajewski
2023/01/29 21:25

Aktorka przegrała walkę z rakiem.

Amerykańskie media poinformowały o śmierci Annie Wersching. Aktorka od 2020 zmagała się z rakiem, po trzech latach przegrywając walkę z chorobą. Smutną wiadomość o śmierci 45-letniej gwiazdy potwierdził jej mąż, Stephen Full.

Annie Wersching nie żyje. Odeszła aktorka znana z roli Tess w The Last of Us

Annie Wersching zmarła w wieku 45 lat

W duszy tej rodziny jest dziś przepastna dziura. Ale zostawiła nam narzędzia do wypełnienia tego. Znajdowała cud w najprostszej chwili. Nie potrzebowała muzyki do tańca. Nauczyła nas nie czekać, aż przygoda sama cię znajdzie. „Idź to znaleźć. Jest wszędzie”. I znajdziemy to.

Annie Wersching wystąpiła w takich produkcjach, jak 24 godziny, Bruce Wszechmogący, Poza czasem, Pamiętniki wampirów, Bosch oraz Runaways od Marvela. Jej ostatnie role to Królowa Borga w Star Trek: Picard i Rosalind Dyer w Rekrucie.

GramTV przedstawia:

Gracze mogą ją znać również z roli Tess z pierwszej części The Last of Us. Użyczyła również swojego głosu Tassyn w Anthem.

Właśnie się dowiedziałem, że zmarła moja droga przyjaciółka, Annie Wersching. Właśnie straciliśmy piękną artystkę i człowieka. Moje serce jest rozbite. Myślami jestem z jej bliskimi – napisał Neil Druckmann

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!