Andor otrzyma drugi sezon. Gwiazda serialu zdradziła niespodziankę

Radosław Krajewski
2022/02/07 16:50
0
0

Wygląda na to, że więcej seriali z Gwiezdnych wojen otrzyma kilka sezonów.

Jedną z zapowiedzianych na ten rok serialowych produkcji z Gwiezdnych wojen jest Andor. Serial będący prequelem do Łotra 1 wciąż nie otrzymał oficjalnych materiałów promocyjnych. Według wcześniejszych doniesień produkcja zadebiutuje na Disney+ dopiero po Obi-Wanie Kenobim, który ma pojawić się dopiero w maju. Na Andora będziemy więc musieli trochę poczekać, ale zdaniem jednego z aktorów grających w serialu, twórcy są pewni swojego tytułu i już teraz otrzymali zielone światło dla kontynuacji.Andor otrzyma drugi sezon. Gwiazda serialu zdradziła niespodziankęNie wszystkie seriale z Gwiezdnych wojen będą mogły liczyć na otrzymanie drugiej serii. Księga Boby Fetta czy Obi-Wan Kenobi zakończą się już po pierwszym sezonie i wydawałoby się, że Andor podzieli ich los. Jednak Lucasfilm najwyraźniej chce kontynuować historię tytułowego bohatera w przynajmniej jeszcze jednym sezonie. Potwierdził to Stellan Skarsgard, który w wywiadzie dla szwedzkiego Dagens Nyheter ujawnił, że po pracy nad Diuną: Część druga, jesienią bieżącego roku wróci na plan Andora.

Zaczynam od Diuny 2 w lipcu. Potem jesienią nadejdzie czas na drugi sezon serialu Andor. […] Nie wiem, kiedy odbędzie się premiera pierwszego sezonu. Zajmie to trochę czasu, aby nie było zbyt długiej przerwy między pierwszym a drugim sezonem.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Diego Luna Stellan Skarsgard, Adria Arjona, Fiona Shaw, Denise Gough, Kyle Soller i Genevieve O'Reilly. Serial zadebiutuje na Disney+ w tym roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!