Szczegółowe porównanie remastera Alan Wake z oryginałem. Analiza gameplayu

Maria Wawrzyniak
2021/09/29 18:00

Znany użytkownik na YouTubie postanowił porównać 7-minutowy gameplay w 4K z odświeżonej wersji gry z oryginałem z 2010 roku.

Kilka dni temu przedstawiciele studia Remedy Entertainment udostępnili oficjalne porównanie gry Alan Wake Remastered z oryginałem z konsoli Xbox 360 jeszcze z 2010 roku. Wczoraj natomiast redakcja IGN opublikowała na swoim kanale w serwisie YouTube trwający nieco ponad 7 minut gameplay w rozdzielczości 4K. A dzisiaj przychodzimy do Was ze szczegółowym porównaniem tego materiału z rozgrywki z oryginalną wersją Alan Wake – porównanie zostało wykonane przez użytkownika Cycu1 na YouTubie.

Nagranie pozwala dokładnie przyjrzeć się różnicom. Widać oczywiście, że remaster oferuje znacznie płynniejsze doświadczenie czy nowocześniejszą oprawę graficzną. Pozostaje pytanie, czy to wystarcza społeczności, aby skusić się na zakup odświeżenia? Czy deweloperom udało się zachować prawdziwego ducha oryginału? O tym przekonamy się już niedługo, ponieważ Alan Wake Remastered zadebiutuje na rynku 5 października bieżącego roku na komputerach osobistych (w sklepie Epic Games Store), a także na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Znamy także wymagania sprzętowe.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!