Alan Wake 2 na nowym wideo

Jakub Smolak
2023/09/29 09:35
0
0

Twórcy prezentują specjalny pokój Alana.

Premiera Alan Wake 2 zbliża się wielkimi krokami, a wszyscy fani marki z pewnością już odliczają dni. W ostatnich dniach, dzięki Game Informer, mogliśmy dokładniej przyjrzeć się rozgrywce na dwóch obszernych materiałach. Nowym wideo postanowili podzielić się również sami twórcy z Remedy Entertainment.

Alan Wake 2 na nowym wideo

Alan Wake 2 zapowiada się niezwykle klimatycznie

Writer’s Room – tak nazwane zostało pomieszczenie, biuro Alana, w którym będzie mógł manipulować wydarzeniami i poszlakami, łącząc je w taki sposób, by zmienić otaczający go świat, a zarazem pchnąć fabułę do przodu. Twórcy na konkretnym przykładzie pokazują, jak mechanika ta będzie działać w praktyce.

Szereg rytualnych morderstw zagraża Bright Falls, małomiasteczkowej społeczności otoczonej dziką przyrodą Wybrzeża Północno-Zachodniego. Saga Anderson, wybitna agentka FBI z renomą osoby rozwiązującej niemożliwe sprawy, przybywa, by zbadać okoliczności serii zabójstw. Śledztwo Anderson zmienia się w koszmar, gdy odkrywa strony opowieści grozy, która zaczyna ziszczać się na jej oczach – czytamy w opisie gry na Epic Games Store.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Alan Wake 2 zadebiutuje na rynku już 27 października, a gra powstaje z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series S/X.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!