Aktualizacja systemowa Nintendo Switch już dostępna. Nowości w firmware 18.0.0

Patrycja Pietrowska
2024/03/26 15:00
0
0

Oficjalne i nieoficjalne zmiany w aktualizacji systemowej Nintendo Switch.

Od jakiegoś czasu w sieci pojawiają się różne, nieoficjalne informacje związane z Nintendo Switch 2. Ostatnie doniesienia sugerują, że handheld ma zadebiutować w 2025 roku. Tymczasem Nintendo opublikowało właśnie aktualizację systemową dla aktualnie dostępnej wersji urządzenia.

Aktualizacja systemowa Nintendo Switch już dostępna. Nowości w firmware 18.0.0

Nintendo Switch z aktualizacją systemową – firmware 18.0.0

Nintendo Switch doczekało się nowej aktualizacji systemowej. Firmware opatrzony numerem 18.0.0 wprowadza kilka nowości, które mają ulepszyć doświadczenia użytkowników. Zgodnie z oficjalnymi informacjami, poprawiono między innymi ogólną stabilność systemu, co ma na celu poprawę komfortu graczy.

Ponadto wraz z aktualizacją Nintendo Switch otrzymało język koreański dla filmu wprowadzającego do opcji ustawień rodzicielskich. Dodana została również opcja uśpienia konsoli po 15 minutach podczas rozgrywki na telewizorze.

Jak podaje dataminer Oatmealdome, oficjalnie ogłoszone zmiany nie są wszystkimi, które oferuje nowa aktualizacja systemowa Nintendo Switch. Zgodnie z opublikowanymi informacjami, prawie każdy komponent systemu został przebudowany, co jest normalnym działaniem w przypadku większych aktualizacji, jednak Nintendo zaktualizowało również listę blokowanych, wulgarnych słów.

GramTV przedstawia:

Na zakończenie warto również przypomnieć, że wciąż nie doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi Nintendo Switch 2. Według ostatnich doniesień urządzenie ma mieć jednak moc porównywalną do PS4 Pro, a także ma zaoferować wsteczną kompatybilność.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!