Aktor wcielający się w Jina z Ghost of Tsushima pokazuje, jak włada kataną

Mikołaj Ciesielski
2021/09/07 13:40
0
0

Do sieci trafił materiał wideo, w którym Daisuke Tsuji prezentuje, jak radzi sobie ze wspomnianym orężem w rzeczywistości.

Aktor wcielający się w Jina z Ghost of Tsushima pokazuje, jak włada kataną

Zastanawialiście się kiedyś, jak w rzeczywistości z kataną radzi sobie aktor wcielający się w głównego bohatera gry Ghost of Tsushima? Jeśli tak, to mamy dla Was interesujący materiał wideo. Toru Uchikado, aktor specjalizujący się we władaniu wspomnianym orężem, zaprosił Daisuke Tsujiego, który zagrał Jina Sakai w produkcji Sucker Punch, do odwzorowania ruchów granego przez siebie bohatera. Jeśli jesteście ciekawi, jak Tsuji poradził sobie z tym wyzwaniem, to rzućcie okiem na materiał znajdujący się na dole wiadomości.

Warto wspomnieć, że w trakcie produkcji Ghost of Tsushima Daisuke Tsusji nie brał udziału w sesjach motion-capture, w których nagrywano sceny walki z użyciem broni. Mimo to aktor całkiem nieźle poradził sobie z odwzorowaniem poszczególnych ciosów i pchnięć. Być może władanie kataną spodoba mu się na tyle, że podczas prac nad kontynuacją będzie już w stanie pomóc deweloperom ze studia Sucker Punch w zarejestrowaniu niektórych sekwencji walki.

Na koniec przypomnijmy, że Ghost of Tsushima zadebiutowało na rynku rok temu w lipcu jako tytuł ekskluzywny dla konsoli PlayStation 4. W sierpniu tego produkcja studia Sucker Punch doczekała się rozszerzonej wersji reżyserskiej, która dostępna jest zarówno na PlayStation 4, jak i PlayStation 5. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji, to serdecznie zapraszamy Was do recenzji: Recenzja Ghost of Tsushima: Director's Cut. Samuraj nowej generacji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!