Age of Empires 2: Definitve Edition wkrótce z dużym DLC. Nadchodzi The Victors and Vanquished

Patrycja Pietrowska
2024/02/26 11:00
0
0

Pojawiła się zapowiedź nowego dodatku fabularnego do Age of Empires 2: Definitve Edition.

Kilka dni temu miała miejsce transmisja na żywo, w trakcie której omawiano przyszłość serii Age of Empires. Jak się okazuje, pojawiły się dobre wieści dla wszystkich fanów marki. Zapowiedziany został bowiem duży dodatek fabularny, który już niebawem trafi w ręce graczy.

Age of Empires 2: Definitve Edition wkrótce z dużym DLC. Nadchodzi The Victors and Vanquished

Zapowiedź dodatku fabularnego do Age of Empires 2: Definitve Edition

W sieci pojawiła się już zapowiedź rozszerzenia fabularnego do Age of Empires 2: Definitve Edition pod tytułem The Victors and Vanquished. Zgodnie z przekazanymi informacjami, DLC trafi w ręce graczy 14 marca 2024 roku. Dodatek będzie dostępny na komputerach osobistych oraz na konsolach Xbox.
Jeśli chodzi o zawartość, jaką zaoferuje rozszerzenie, gracze otrzymają aż 19 scenariuszy. Każdy z nich zawierać ma profesjonalny dubbing, a także oryginalną muzykę. Kampanię będzie można rozegrać jako Ragnar Lothbork, Oda Nobunaga czy Karol Wielki.
Dodatkowo, jak wspominają we wpisie na oficjalnej stronie deweloperzy, do tej pory w Age of Empires zagrało już ponad 50 milionów osób. Ponadto według przekazanych informacji rok 2023 był najlepszym w historii serii: wydano najlepiej sprzedający się dodatek wszech czasów, The Sultans Ascend dla AoE 4, a także dwa najszybciej sprzedające się DLC do AoE 2: Definitve Edition, Return of Rome oraz The Mountain Royals. Z tej okazji został udostępniony również podsumowujący ubiegły rok materiał, który znajduje się na dole wiadomości.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!