Gry za mniej niż złotówkę. Wyprzedaż tytułów od Qubic Games w Nintendo eShop

Maria Wawrzyniak
2021/03/02 09:45
0
0

Z okazji 17. rocznicy powstania studia Qubic Games w sklepie Nintendo eShop wystartowała wyprzedaż gier stworzonych przez zespół.

Jeśli szukacie nowych gier na Nintendo Switch, mamy świetne wieści – w sklepie Nintendo eShop wystartowała (podajemy za serwisem Full Sync) wyprzedaż z okazji 17. rocznicy powstania studia Qubic Games. Zespół postanowił podziękować społeczności za wsparcie poprzez naprawdę spore rabaty na gry, które wydano na konsolę Nintendo Switch. Ceny tytułów objętych promocją rozpoczynają się nawet od 67 groszy (tak, groszy).

Jest jednak mały haczyk – aby skorzystać z promocji należy odebrać darmową grę Coloring Book; po przypisaniu jej do Waszego konta tytuły od Qubic Games zostaną przecenione w sklepie. Promocję zobaczycie od razu, jeśli zakupicie lub posiadacie Robonauts, Pocket Mini Golf lub Puzzle Book. Poniżej możecie znaleźć zestawienie wybranych ofert, aczkolwiek zainteresowanych pełną listą zapraszamy na oficjalną stronę Qubic Games poświęconą właśnie wyprzedaży z okazji rocznicy. Miłego grania!

GramTV przedstawia:

Gry za mniej niż złotówkę. Wyprzedaż tytułów od Qubic Games w Nintendo eShop

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!