Amazon już oficjalnie w Polsce. Wystartowała również strona sklepu

Wincenty Wawrzyniak
2021/03/02 11:45
4
1

Doczekaliśmy się – wystartowała oficjalna strona polskiego oddziału sklepu Amazon!

Pod koniec stycznia bieżącego roku informowaliśmy o planach Amazonu odnośnie uruchomienia polskiej wersji serwisu. Dziś możemy już oficjalnie ogłosić, że Amazon zawitał do naszego kraju – wszyscy zainteresowani mogą już udać się na stronę polskiego oddziału sklepu (Amazon.pl), która jest w pełni aktywna. Co to oznacza?

Amazon już oficjalnie w Polsce. Wystartowała również strona sklepu

GramTV przedstawia:

Nie tylko ceny w złotówkach, ale również uwzględnienie podatku VAT; dzięki temu od razu uzyskamy ostateczną cenę danego produktu i docieranie za każdym razem do ostatniego kroku transakcji, aby poznać pełną cenę, nie będzie konieczne. Ponadto zakupić możemy już produkty, które wcześniej nie mogły zostać wysłane do Polski. Klienci mogą również liczyć na darmową dostawę w przypadku transakcji za więcej niż 100 złotych. Warto na koniec zaznaczyć, że nie musimy zakładać nowego konta, jeśli mamy już profil na innym oddziale sklepu – wystarczy się zalogować i rozpocząć zakupy. Będziecie korzystać?

Komentarze
4
MisticGohan_MODED
Gramowicz
02/03/2021 17:51

/editu brak

Sorki jednak jest taka opcja. Mój błąd.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
02/03/2021 15:10

/editu brak

Co prawda na polskiej wersji też nie widzę możliwości płacenia kartą debetową, ale za to są przelewy więc jak dla mnie OK.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
02/03/2021 15:07

Dla mnie spoko, a osobiście cieszę się tym bardziej bo europejski ebay dosłownie się zesrał odcinając mnie od konkretnego towaru :P
Trwa Wczytywanie