Oto Stonefly. Spokojna przygodówka, w której pokierujemy insektoidalnym mechem

Mikołaj Ciesielski
2021/02/27 13:00
0
0

Produkcja ma zadebiutować latem tego roku.

Oto Stonefly. Spokojna przygodówka, w której pokierujemy insektoidalnym mechem

Studio Flight School, które na swoim koncie ma m.in. Creature in the Well, zapowiedziało swoją kolejną produkcję. Będzie nią Stonefly – spokojna przygodówka, w której pokierujemy insektoidalnym mechem. Gra zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch. Produkcja ma zadebiutować latem tego roku.

W Stonefly wcielimy się w dziewczynkę o imieniu Anika, która musi odzyskać mecha stworzonego przez swojego ojca. W trakcie przygody bohaterka będzie musiała wykorzystać swój spryt i inteligencję, a także stawić czoła gigantycznym owadom. Wydarzenia będziemy obserwować z lotu ptaka, a trzonem zabawy jest eksploracja oraz walka.

Podczas rozgrywki usiądziemy za sterami wspomnianego insektoidalnego mecha. W Stonefly nie zabraknie też systemu craftingu, który pozwoli nam ulepszać maszynę i odblokowywać różnego rodzaju zdolności, które wykorzystamy zarówno w starciach z oponentami, jak i w trakcie przemierzania fantastycznej krainy.

Deweloperzy obiecują również, że w Stonefly nie zabraknie zapadających w pamięć postaci, a sama gra przedstawi krzepiącą historię o odkrywaniu siebie, rodzinie i przynależności. Twórcy opublikowali także pierwsze materiały wideo, które przedstawiają najważniejsze elementy produkcji.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!