Diablo 3 z 23. sezonem rozgrywek. Mamy harmonogram testów i listę zmian

LM
2021/02/24 08:30

Blizzard ujawnił zawartość najnowszej sezonowej aktualizacji. Spore zmiany w systemie towarzyszy, początkowo wyłącznie na PTR Diablo 3.

Diablo 3 z 23. sezonem rozgrywek. Mamy harmonogram testów i listę zmian

Na oficjalnym blogu marki Diablo opublikowano wpis poświęcony wydanej jeszcze w 2012 roku grze Diablo 3. Jak zdążyliście się zapewne zorientować, Blizzard szykuje się do uruchomienia kolejnego, 23. już sezonu rozgrywek w popularnym RPG akcji, a już na dniach rozpoczną się testy kluczowej aktualizacji na serwerach Public Test Realm. Jakie zmiany nadejdą w sezonie 23?

GramTV przedstawia:

Aktualizacja opatrzona numerem 2.7.0 wprowadzi istotne poprawki i zmiany w trzech obszarach zabawy w Diablo 3 – drabinkach rankingowych, mechanice kompanów i legendarnych przedmiotach. Testy łatki wystartują już jutro, 25 lutego, a do udziału w nich niezbędna jest oczywiście aplikacja Battle.net.

Najważniejsze dla nadchodzącego sezonu rozgrywek wydają się zmiany, które przygotowano dla systemu towarzyszy naszego bohatera – w 23. sezonie gracze otrzymają do dyspozycji 14 różnych slotów wyposażenia, które pozwolą uzbroić kompana, a dzięki nowej mechanice Emanate gracz otrzyma specjalny bonus, jeśli jego kompan nosi na sobie legendarne przedmioty czy ich zestawy. Blizzard pochylił się także nad umiejętnościami towarzyszy, wprowadził ogólne zmiany w równowadze rozgrywki, zmodyfikował wybrane legendarne przedmioty i przygotował specjalne filtry dla drabinek rankingowych. Udajcie się tutaj po więcej szczegółów.

Diablo 3 dostępne jest na PC i konsolach. W drodze wciąż: zapowiedziane w 2019 roku Diablo 4 stanowiące bezpośrednią kontynuację; ujawnione podczas minionego weekendu Diablo 2: Resurrected oraz ogłoszone jeszcze w 2018 roku mobilne Diablo Immortal rozgrywające się w okresie pomiędzy akcją drugiej i trzeciej odsłony serii.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!