Diablo II: Curse of Tristram z ostatnią aktualizacją. Koniec wsparcia dla moda

Wincenty Wawrzyniak
2021/02/14 10:40
1
0

Twórcy modyfikacji udostępnili ostatnią aktualizację wersji beta – w przyszłości możemy spodziewać się głównie poprawek błędów.

Rozwijana od lat modyfikacja Diablo II: Curse of Tristram otrzymała niedawno (podajemy za serwisem PCGamesN) swoją ostatnią aktualizację w wersji beta. Twórca projektu oznajmił, że po tym patchu zaprzestanie wszelkich prac nad modem, zaś w przyszłości gracze mogą oczekiwać głównie poprawek błędów – nie wykluczono jednak możliwości wydania większych dodatków. Egod123, autor modyfikacji, przyznał, że w praktyce na horyzoncie pojawiły się dwa problemy, które ostatecznie zadecydowały o losie Curse of Tristram.

Diablo II: Curse of Tristram z ostatnią aktualizacją. Koniec wsparcia dla moda

GramTV przedstawia:

Po pierwsze, silnik, który został zapożyczony ze StarCrafta II jest już starą technologią – i ma coraz większe problemy z kodem modyfikacji, przez co coraz bardziej zwalnia. Po drugie, Egod123 nie ukrywa, że Diablo II: Resurrected może zostać zapowiedziane podczas tegorocznej edycji wydarzenia BlizzCon. Plotki o oficjalnym odświeżeniu dwójki krążą już po sieci od jakiegoś czasu. Na koniec dowiedzieliśmy się, że twórca moda wraz z resztą autorów Curse of Tristram chcą rozpocząć nowy rozdział jako niezależny deweloper; ich nowy projekt ma powstać na silniku Unreal Engine. To wszystko, co na razie wiemy. Pozostaje życzyć wielu sukcesów!

Komentarze
1
presfionz
Gramowicz
14/02/2021 17:09

This is a very surprising testimony. I want you all to join me in thanking me for the Kiriji love spell, because he is actually a man of his words. I have been heartbroken for many years, every man who approached me never took me seriously, after my last experience with a man who disappointed me as usual, I started looking for a solution to end my problem then my work colleague introduced me to the Great Kiriji Temple of Love Spells and then contacted him via his email address; kirijilovespell@gmail.com, it took him a few days to answer me, and when he did, I was instructed what to do before I could break free from my spiritual bondage, I did everything he said and today I am happy with my husband. Man, who dumped me for no reason now came back to me within 3 days and also helped my friend get her husband back when they got divorced. These are his contact details; kirijilovespell @ gmail.com, or you can contact him via his WhatsApp number; +23490201168697