Serialowy Pacific Rim na pełnym zwiastunie. Nie tylko fani mają na co czekać

Radosław Krajewski
2021/02/06 10:55
0
0

Netflix udostępnił pełny zwiastun swojego anime Pacific Rim: The Black, rozszerzający świat znany z dwóch kinowych produkcji.

Serialowy Pacific Rim na pełnym zwiastunie. Nie tylko fani mają na co czekaćPlatforma streamingowa pokazała pierwszy pełny zwiastun swojej najnowszej animacji Pacific Rim: The Black. Na nowej zapowiedzi możemy bliżej przyjrzeć się dwójce głównych bohaterów, poznać fabularny zarys oraz zobaczyć, jak grafika 3D prezentuje się w akcji. Zwiastun nie pokazuje wielu scen z udziałem Jaegerów oraz kaiju, ale nie brakuje efektownych scen akcji, które optymistycznie nastrajają, że nie tylko fani serii będą mieli czego szukać w tej produkcji.

Serial opowiada o dwójce rodzeństwa, którzy odnajdują porzuconego Jaegera. Przemierzają zrujnowaną przez inwazję kaiju Australię, aby odnaleźć zaginionych rodziców. Zadanie nie będzie łatwe, gdyż nastoletni chłopak i jego siostra będą musieli nauczyć się nie tylko sterować potężnym robotem, ale również przetrwać w niebezpiecznym świecie.

GramTV przedstawia:

Anime Pacific Rim: The Black zadebiutuje na Netflixie 4 marca. Platforma już wcześniej zamówiła zrealizowanie drugiego sezonu.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!