Prezentów nigdy za wiele. Nie jedna, a dwie gry za darmo w Epic Games Store

Wincenty Wawrzyniak
2021/02/04 17:00
0
0

Od dzisiaj w sklepie Epic Games Store wszyscy zainteresowani mogą odbierać za darmo kolejną produkcję – For the King oraz Metro: Last Light Redux.

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego w sklepie Epic Games Store zostały udostępnione kolejne dwie gry, którą zainteresowani użytkownicy mogą pobierać całkowicie za darmo. Tym razem są to produkcje pod tytułem For the King oraz Metro: Last Light Redux. Pierwszy tytuł to oryginalna hybryda gatunkowa, która łączy elementy jRPG-ów, strategii oraz roguelike’ów. Gra została opracowany przez niezależne studio IronOak Games. Jeśli zaś chodzi o Metro: Last Light Redux, jest to odświeżona wersja drugiej cześci popularnego cyklu pierwszoosobowych strzelanin z elementami survival hororu, stworzona przez studio 4A Games.Prezentów nigdy za wiele. Nie jedna, a dwie gry za darmo w Epic Games StoreJak czytamy w karcie produktów, For the King to wymagające połączenie strategii, systemu walki w trybie turowym i elementów gier z gatunku roguelike. Co więcej, każde podejście jest zupełnie inne – wszystko dzięki proceduralnie generowanym mapom, zadaniom, łupom i wydarzeniom. Zdobyte podczas gry punkty możemy później wykorzystywać na zakup broni, przedmiotów oraz na zdobywanie innych korzyści. For the King oferuje tryb dla pojedynczego gracza oraz tryb kooperacji (lokalnej lub sieciowej).

Metro: Last Light Redux przenosi nas z kolei do roku 2034 – wcielamy się w Artema. Przygnieciony ciężarem winy, lecz wiedziony nadzieją, chłopak dzierży w dłoniach klucz do przetrwania ludzkiego gatunku: ostatni promień światła w najczarniejszej godzinie. Przypomnijmy jeszcze na koniec, że obie produkcje będą dostępne do czwartku 11 lutego do godziny 17:00 polskiego czasu – wówczas za darmo zostanie udostępniona gra Halcyon 6.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!