Czy to już najpiękniejsza edycja limitowana konsoli Nintendo Switch?

Maria Wawrzyniak
2021/01/28 16:35

Na oficjalnym koncie japońskiego oddziału Nintendo na Twitterze ujawniono wczoraj limitowaną edycję konsoli Nintendo Switch z gry Monster Hunter: Rise.

Monster Hunter: Rise to niewątpliwie jedna z ważniejszych premier bieżącego roku (przynajmniej na ten moment) dla fanów konsoli Nintendo Switch. Nic więc dziwnego, że korporacja wykorzystuje okazję, podgrzewając dodatkowo atmosferę wokół produkcji; jak podaje serwis DualShockers, wczoraj na oficjalnym koncie japońskiego oddziału Nintendo na Twitterze ujawniono limitowaną edycję wspomnianego sprzętu inspirowaną właśnie grą Monster Hunter: Rise. Co na to gracze? Są zachwyceni.Czy to już najpiękniejsza edycja limitowana konsoli Nintendo Switch?Przerobiono nie tylko stację dokującą, ale również samą konsolę i specjalnego pada. Ponadto gracze kupujący tę edycję mogą liczyć na preinstalowaną kopię Monster Hunter: Rise. Mamy jednak złe wieści – choć edycja limitowana Nintendo Switch w wersji Monster Hunter: Rise zadebiutuje na rynku już 26 marca bieżącego roku, na ten moment będzie dostępna wyłącznie w Japonii. Nie wiadomo, czy Nintendo planuje wydać taką konsolę poza wspomnianym krajem. Pozostaje jednak mieć nadzieję, że tak będzie.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Monster Hunter: Rise zadebiutuje na rynku tego samego dnia, co limitowana edycja konsoli Nintendo Switch, czyli 26 marca bieżącego roku. Jest to już kolejna odsłona kultowego cyklu japońskich RPG-ów akcji, w której ponownie wcielimy się w tytułowego łowcę potworów. Jeszcze przez kilka dni zainteresowani mają okazję sprawdzić wersję demonstracyjną, która została udostępniona na początku bieżącego miesiąca – więcej informacji znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
28/01/2021 17:35

Tematy orientalne mogą być piękne, ale - w przypadku powyższego modelu - w dalszym ciągu jest to tylko wzorek na plastiku. Tutaj znalazłem coś innego: https://www.want.nl/de-ultieme-nintendo-switch-voor-de-zelda-liefhebber-nu-te-koop/ .